Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg vérteszt eredménye 50,0...

Hcg vérteszt eredménye 50,0 mUI/ml. Besorolás a következő: 2 és 4 hét: 39,1-8388 mUI/ml 5 és 6 hét: 861- 88769 mUI/ml Akkor nekem most 50 vagy a vonal utáni szám 8388?

Figyelt kérdés
Értem én hogy a kettő között van, de 2 héttel ezelőtt már pozitív volt a vizelet teszt. Nem kéne akkor sokkal magasabb legyen 14 nap után? Vagy a vonal utáni értéket kell nezzem tehát 8388 felett van? Nem teljesen értem. Doki semmit nem látott uhn.

#terhesség #Hcg vérteszt
2022. máj. 7. 14:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Elvetéltem okát nem tudni.Nem egyszerű.Én is azt hittem ha már az ultrahang is kimutatja a terhességet akkor sima ügy pedig dehogyis.Bármi megtörténhet bármelyik pillanatban.6.héten már volt szikhólyag és embriócsomó szívhang még nem de az orvos mondta hogy nem mindenkinek van ekkor még szívhang szóval ne aggódjak.Majd a 8.héten ismét mentem ultrahangra majd kiderült hogy leállt a fejlődésben már a 6.héten a terhességem.Ezután klinika majd műtét lett a vége.Szörnyű ez de nem mindenkivel ez történik.Második terhesség mikor lesz vagy lesz e egyáltalán azt nem tudni.
2022. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete pozitív volt a teszt, akkor 6-7. hét körül járnál. Mindenhogy, még menstruációhoz képest is, bár nem írtad csak, hogy hónap végén. Ilyen alacsony HCG szinttel nem reménykednék én sem.
2022. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Velem

Is az volt, ami a 11. válaszolóval. 8 hetesen már nem volt szívhang és a 6. hét körül állt meg a fejlődésben. Sajnos ilyen korai terhességnél gyakori. Ezért is írtam, hogy jobb a 8. héten menni először, ha nincs panasz. Hogy valami pozitívat is írjak, én a műtét után 5 hónappal ismét terhes lettem, amint ismét próbálkozni kezdtünk. Most már lassan 19 hetes vagyok. Szóval bármi is lesz most, csak előre! 🤞

2022. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Örvendek, hogy összejött és nem adtad fel! Most minden jó lesz, túl vagy a nehezén. Én is reménykedem még egy picit, hátha csak elszámoltam magam.
2022. máj. 7. 19:35
 15/25 A kérdező kommentje:
Lesz második terhesség, csak nem szabad feladni. Én sem fogom, soha :). A mai nap megviselt, gyötört de újra fogunk próbálkozni, vagy ami még jobb kedden már óriásit szökik az érték.
2022. máj. 7. 19:37
 16/25 anonim ***** válasza:

Persze még bármi lehet.Kiderül hamarosan mi a helyzet.Drukkolok!Mint írtam nem mindenki jár rosszul.

#11

2022. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy mi lett. Talán hasonló cipőben járóknak hasznos lehet.

Kívánom a legjobbakat!

2022. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ebből nem lesz baba.
2022. máj. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Most már csak az aggaszt, hogy akkor miért nem jön a vérzés....
2022. máj. 8. 08:29
 20/25 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is, teszt pozitív, viszont alacsony volt a hcg, 2 naponta nézettem,emelkedett ugyan, de nem a megfelelő mértékben. 8 hetesen uh alapján a magzat kb 6 hetesnek felelt meg, aztán vérezni kezdtem, végül műtéti úton kellett befejezni.

De ahogy előttem is írták, minden terhesség más. Kívánom Neked a legjobbakat :)

2022. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!