Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken volt szívleállás...

Pénteken volt szívleállás miatt abortuszom, a hüvelyemnél viszkető érzésem van tegnap este óta. Gyógyulok belülről vagy fertőzésem van? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 1. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hüvelyi viszketésre jó a Canesten combi, kúp és kenőcs együttes használata, gyógyszertárban vény nélkül kapható.De mivel műtétután vagy inkább beszéld meg az orvosoddal.Bár szerintem nyugodtan használhatod,de inkább hívd fel.Jobbulást!
2008. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Canesten gombaölő. Annak használ, akinek gombás fertőzés miatt viszket. Én mindenképp a dokit hívnám fel. Mert ugye ha baktériumos fertőzésed van, arra más kell. Meg pár nappal műtét után, nem tudom nincs e ott még seb, vagy ilyesmi. Szerintem a nőgyógyid sem sértődik meg egy rövid telefon miatt, meg te is megnyugodsz.
2008. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is inkább konzultálj a dokiddal. Nekem is volt ilyen mütétem, ilyenfajta viszketést én nem éreztem.

Ilyenkor még nyitott a méhszáj, én biztos nem kezelném magamtól. Hivd fel a dokid, vagy a kórházat ahol a mütét elvégezték biztos van ügyelet. Jóbbulást kivánok!

2008. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!