Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert olyan rossz a kozerzetem...

Miert olyan rossz a kozerzetem? Kb hat hetes vagyok, nem szoktam hanyni viszont egesz nap nagyon rosszul erzem magam, faj a fejem rossz a gyomrom, egyszoval semmi kedvem semmihez. Mikor fog elmulni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van,ugy 12-13hetesen.A rosszullétek a terhességgel járnak.Lehetne rosszabb is.Kitartás.
2008. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

Rád így hatnak a hormonok, sajnos.

Próbálj aludni napközben, igyál napi 2-2,5 l folyadékot.

Pihenj sokat. Sajnos az eleje ilyen.

2008. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok most a 3.terhességemmel de ezenkívül nincs panaszom.Sokszor halasztom a dolgokat(ami nem jellemző) de más ugyse csinálja meg.Pihenj sokatGratulálok.
2008. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most lepunk a 12. hetbe es erzem h mar jobban vagyok de ugyan igy voltam mint te.En sem hanytam de hanyingerem volt es rossz kozerzetem is.Nekem mindig jot tett egy kis seta a friss levegon.Telefonalj baratnokkel,engem mindig ok vidamitottak.Kitartas,hamar elmegy az a par het:)
2008. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!