Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérdezzem meg attól,...

Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről külsőleg azt hiszem, hogy, terhes?

Figyelt kérdés
Hogyan kérdezzem meg attól, hogy babát vár-e akiről tudni akarom, hogy terhes-e?

2022. jún. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%

Kolléganőmnek így gratuláltak, közben meg gluténérzékwnyseg miatt volt felpuffadva a hasa. Ugyanazzal a keresztnévvel lett terhes egy másik osztályon a csaj, így amikor hallotta hogy Julika babát vár, a gluténosnak gratuláltak, szegénynek meg nem jött össze a baba, pont így derült ki a glutén is.


Szóval csak finoman az ilyen kérdésekkel

2022. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy!!!

Sógornőmnek autoimmun betegsége van. Az egyik tünete h olyan a hasa mintha terhes pocak lenne.

Nagyon kínos neki mikor rákérdeznek h hanyadik hónapban van, pláne úgy h most kezdik a 3. lombikot mert nem jön a baba

2022. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez pont az a kérdés, ami rizikós abban az esetben, ha nem biztos a válasz...

Tereld a témát az őszi tervekre, karácsonyra, ha látszik már a terhessége, akkor valahogy ősszel szülhet. Ha nem titkolja a dolgot és valóban terhes, valahogy úgyis mondani fogja, hogy nem terveznek semmit, mert pici lesz a baba.

2022. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy! Végtelenül udvariatlan kérdés, akkor is, ha az, és nemkülönben, ha csak felszaladt pár kg. Ha lennétek olyan viszonyban, akkor tudnál róla, ha nem, akkor nincs is közöd hozzá.
2022. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Illetlenseg, es semmi kozod hozza. Ha akarna, hogy tudd, mar reg tudnad, elhiheted.
2022. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk nekem a szülés után 1 évvel gratulált a szomszéd a kistestvérhez, ill a pékség ben is, de nem sértődtem meg, tudom hogy kéne dolgozni azon h lemenjen a hasam. De olyan esetben ahol pont h szeretnének de nem jön össze, ott nagyon tapintatlan kérdés.
2022. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nekem egyszer csinálták pedig csak felvoltam puffadva😅 nem haragudtam,de nekem is rosszul esett ( mert kővérnek éreztemmagam tőle),neki is kellemetlen volt. Várd ki amíg ő jelenti be, ennyi.
2022. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, semmi közöd hozzá!
2022. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Nem illik megkérdezni ilyet, majd ha akarja, elmondja az illető.
2022. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Nagyon kényelmetlen volt, amikor pár hetes terhesként egy összejövetelen a kolléganő nekem szegezte a kérdést nyilvánosan, hogy ugye terhes vagyok. Igen, de még nem akartam ilyen hamar megmondani a munkahelyemen.
2022. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!