Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves várandós hölgyek és...

Kedves várandós hölgyek és anyukák, terhesség 8.ik hónapjában mi okozhat a kismamánál erős görcsöket és vérzést?

Figyelt kérdés

ami lehet stressz, idegessés, bármi ok... , de nem vetélés, se nem szülés még, hanem a leírt tüneteket és ami után orvosi segítséggel baba és anya is rendben lesz

kutatási céllal érdekelnek személyes példák, köszönöm annak aki segít


2022. jún. 17. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lepényleválás.
2022. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és olyan esetben visszatartható a születés? elnézést ha unalmas vagyok, inkább olyantól kérdezek aki tud segíteni mint hogy neten olvasgassak cikkekből...ez nekem sokkal fontosabb infó úgy...tehát mi annak a következménye és mi történik olyan esetben? a kismama végig tudja vinni a terhességet az után?
2022. jún. 17. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most megsz<letik sem lesz semmi gond
2022. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt.

32. héttől kezdve 3x rohantam a kórházba erős vérzéssel, (nem csak pecsételő). Mire oda jutottunk, hogy orvos megvizsgált, már semmi nyoma nem volt a vérzéseknek, semmit nem találtak! Hülyének is néztek, már csúnyán is beszéltek velem.

Kaptam tüdő érlelőt a biztonság kedvéért.

A 36. héten mentem be negyedszerre, “szerencsére” ekkor már nem állt el a vérzés, végre elhitték, hogy tényleg gáz van, de uh-n továbbra sem láttak semmit. A dokim bejött és azonnal mondta, hogy császár. Betoltak a műtőbe, elaltattak. Kiderült, hogy elkezdett leválni a méhlepény. Szerencsére mind a kettőnkkel minden rendben volt.

2022. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!