Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha valaki elkezdi...

Mi van ha valaki elkezdi szedni a Clostilbegytet miközben már terhes csak nem tud róla?

Figyelt kérdés
Megjött, mondhatni rendesen (kevesebb volt mint általában lenni szokott de az elmúlt pár hónapban mindig kevesebb vérzésem volt mint lenni szokott így úgy voltam vele hogy megjött) ráadásul tesztet is csináltam ami totálisan negatív lett (Facelle és Predictor). Az 5. napon kellett elkezdenem a clostit, viszont a 6. napon annyira fájt az egyik mellem hogy eszembe jutott nem e mégis terhes vagyok. Soha nem szokott fájni a mellem először és utoljára az előző terhességem 20. hete körül fájt pár napig. Másnap, a 7. napon csináltam egy facelle tesztet ami kb azonnal pozitív lett, halványan de mindenképpen 1-2 percen belül. Azt hittem szar a teszt és csak szellemcsík (száradási nem lehet mert azonnal kijött). Ma reggel megismételtem és megint két csíkos lett ráadásul erősödött is…. Most a kérdésem hogy tenyleg ennyire silány mostanában minden teszt vagy létezik hogy egy héttel a mensi/esedékes mensi után legyen halvány pozitív a facelle kazettás teszt? Ha tényleg terhes vagyok (egyenlőre nem tudom ezt elhinni még mindig inkább arra hajlok hogy hibás a teszt) akkor most így mi lesz a clostival? Lesz baja a babának? Az orvosom csak egy hét múlva tud fogadni akinél amúgy voltam pont előző nap hogy meg kellett volna jönnie uh-n vastag endometriumot látott kissé puhább méhet azt mondta minden rendben (itt még szó sem esett terhességről) ráadásul véreztem is utána. Van itt valaki aki úgy szedte be a clostit hogy már terhes volt csak nem tudta?

2022. jún. 17. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Clostyt azt nem szoros orvosi felügyelet mellet lehet csak szedni, ahol folyton nézi ka tüszőket nehogy túlstimuláljon és baj legyen belőle?
2022. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen, járok is folliculometriára. Az orvosomnál pedig azért voltam mert laboreredményeket vittem átbeszélni csak csinált uh-ot is. De nem nyilvánvaló ha megjott negativ a teszt akkor nem vagyok terhes elkezdhetem a gyogyszert… viszont ez most igy szerintem gaz hogy egy hét után lett pozitiv a teszt, ha nem fajt volna a mellem eszembe se jut tesztelni újra miután már elmúlt a vérzésem is.
2022. jún. 17. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben bemennék még ma az nőgyógyászati ügyeletre, ha ugye a closty előtt már vastag volt a nyh, még az is lehet, látnak valamit, de legalább egy hcg vérvételre ki tudnak írni. Az tuti megmondja, hogy terhes vagy-e. A clostyt én addig nem szedném, amíg ki nem derül mi van, még annak az árán is, hogy ez a hónap kuka, ha félúton abbahagyod. Gondolom mással is előfordult már ilyen, főleg ha valakinek nagyon össze vissza van a ciklusa, így az orvosok a kockázatokról biztos fognak tudni valamit mondani. Szerintem ha nem szeded tovább, és baba van, és meg is marad, akkor biztos nem lesz baja, azt szokták mondani, hogy ekkor még a mindent vagy semmit elv érvényes, de ez persze magánvélemény, nem orvosi diagnózis...
2022. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A betegtájékozatóban benne van, hogy terhességi tesztet kell a szedés előtt csinálni...


Hiába jött meg a menstruációm, 3. napon amelyik nap el kellett kezdenem szedni reggel egy teszttel indítottam, meggyőződtem hogy negatív, és akkor kezdtem el szedni.


Vegyél egy rendes 10-es tesztet (ne preditictort, ha lehet facelle-t) csináld meg reggel. Ennyi idő után már nagyon egyértelműnek kell lennie. Ha még mindig csak éppen mintha lenne valami, akkor valószínűleg nincs min izgulni, nem vagy terhes, lehetett kémiai is, ami menstruáció al távozott, de a hcg még pár napig kimutatható.

2022. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Leírtam a kérdésnél hogy csináltam tesztet mielőtt elkezdtem a gyógyszert, egy Facellet meg egy Predictort is es negatív lett mind a kettő. Aztán a mellfájdalom miatt csináltam újra tesztet később ami pozitív lett egymás utáni két napon is. Rendes rózsaszín csík volt még a férjem is látta. De mára kiderült hogy csak a teszt volt hibás mert ma reggel csináltam ismét Facelle es Predi tesztet is és mind a kettő negatív lett. Olyan nincs hogy megjön negatív a teszt aztan pár nap múlva pozitív 2 napig majd megint negatív. Egyszerűen egy rakás sz*r a Facelle. Soha többet nem veszek ilyet az is biztos! Jól beparáztatott a rózsaszín kamucsikjával.
2022. jún. 18. 08:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a tegnapi tesztem

[link]


A mai már teljesen negatív nincsen csík egyáltalán…. És úgy nézzétek hogy ez a csík úgy jött ki hogy NEM VAGYOK terhes!

2022. jún. 18. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesztet nem szedünk szét.
2022. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!