Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori hasbekeményedés 39...

Gyakori hasbekeményedés 39 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Még egy hetem van a kiírt szülésig. Az elmúlt napokban többször éreztem éjszaka 20 perces fájásokat, sőt a múlt héten megvizsgált az orvosom és azt mondta, hogy 2 újnyira nyitva vagyok kívül is és belül is. Vizsgálat után kiesett a nyákdugó, azóta ha pisilek többször távozik elfolyósodott nyák is, de nem túl sok. A mai napon többször (kb.20 alkalommal) bekeményedett olyan mértékben a pocakom, hogy alig tudok tőle mozdulni. Nem tudom mi tévő legyek. Nyáron 2 hónapot töltöttem a kórházban, nem igazán szeretnék bemenni szülés előtt, mert tuti bent kellene maradnom (és hát elég volt már), de aggódom, hogy a babának nehogy baja legyen. Az állandó keményedés problémát okozhat szerintetek? A választ(válaszokat) előre is köszönöm!
2010. szept. 19. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megnézetném a dokival,hogy mi újság.Holnap reggel mindenképp bemennék.Ott biztonságban lennél.Nem hinném,hogy olyan sok lenne már a szülésig.Éltessen az,hogy nem kell olyan sokáig bennmaradnod mint a nyáron!A gyakori keményedés a szülés előjele... Nagy kalappal a szüléshez és a továbbiakhoz!
2010. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem h problémát okozna, azt jelenti közel van már a szülés.én is már harmadszor fekszek kórházban (de unom már), de most már ki sem engednek szülésig, péntekre vagyok kiírva, de már hétfőtől bent dekkolok.nagyon keményedik a hasam, fájások is vannak, de csak olyanok, h nekem rossz legyen, a szüléshez meg kevés.előbb voltam nst-n, mutatta is a fájásokat, de még semmi.naponta lépcsőzök a 6.-ra, hátha...semmi.már minden bajom, van, nehezen megy idebent az idő.de ne aggódj, ettől baja nem lehet, azt meg úgyis észreveszed ha megindul a szülés.
2010. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!