Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet hogy egy vagy két...

Mitől lehet hogy egy vagy két hetente egyszer hasmenésem van?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 30. Hétben

2022. jún. 21. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

mióta tart?

lehet pl. túl sok magnézium, olyan étel fogyasztása ami meghajt, valamilyen fertőzés (mondjuk ez nem lenne periodikus), túl sok gyümölcs, valami terhesvitamin, terhességi diabétesz, ha párosul székrekedéssel akkor vastagbéldaganat.

2022. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek magnéziumot, illetve székrekedésem sincs, mert minden nap eltudok menni WCre és akkor normális nem hasmenés

Terhesvitaminból a hipp natal-t szedem

2022. jún. 21. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
és mióta tart?
2022. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez volt a 4. Ilyen szóval olyan 20. Hét óta
2022. jún. 21. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
és ennyi idő alatt nem említetted a nőgyógyásznak, háziorvosnak vagy a védőnőnek?
2022. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem tulajdonítottam neki olyan nagy dolgot hogy max 2 hetente 1x megy a hasam egy alkalommal
2022. jún. 21. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor a kérdés meg is oldódott. laikus szemmel akármi lehet, de mivel nem zavart eddig se, ne foglalkozz vele eztán se.


azért ha marad szülés után is, én egy kört futnék egy gasztroenterológusnál.

2022. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!