Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van, hogy tök jó érzés...

Miért van, hogy tök jó érzés olvasni, hogy valaki mennyire boldog mert babás? Miközben én a héten szülök császárral, és egy csepp örömet nem okoz= ( ( ( ( ( ( (

Figyelt kérdés

Egész terhességem, problémás volt,végig csak aggódni kellett,ez nem jó-az nem jó, és most hozzájön,hogy nem tudom normálisan megszülni.Pedig igencsak kicsinek kb.2200grammnak tippelik....

Mi lesz a császárnál?Ettől is csak félek,mégis csak műtét. Mi lesz utána?Kell-e különleges kezelés,injekció?

Tiszta pánikbeteg lettem.

39 heteske.


2010. szept. 20. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdésedben le is írtad a választ. Problémás terhességed volt (van), ezért nem tudtad élvezni úgy, mint más kismama, akinek nincsenek problémái, csak a jó dolgokat tapasztalja meg. Sajnos ilyen is van, de ne keseredj el, már nincs sok hátra, gondolj erre! A császárt is túl lehet élni, pár napig biztosan fájni fog a sebed, de akkor már ott lesz a babád, aki kárpótol téged mindenért! :) Fel a fejjel!
2010. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak jó dolgokra gondolj. Így is szerencsés vagy, másnak évekig tart míg összejön egy baba. Azok mit mondjanak. Én is már túlestem 2 vetélésen, és több műtétem, az már hogy természetes, vagy császáros szűlés már éppen mindegy egy ilyen tortúra után. Örülj a babádnak!!!
2010. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is császáros voltam, örülj neki, hogy indítják és nem vajúdsz és utána lesz császár! Én 18 órát vajúdtam, utána császároztak.

Milyen kezelésre gondolsz? Kapsz majd méhösszehúzót, de azt a rendesen szülőknek is adnak. Meg véralvadásgátlót, injekció formájában, amíg kórházban vagy.

Amikor hazamész még pár napig Aspirin Protectet kell szedned (vigyázz, ne Aspirint kérj a gyógyszertárban, hanem Protectet!). El kell menned majd varratszedésre 1 hét múlva, meg a 6 hetes kontrollra.

Semmi extra.

A babád meg majd kárpótol a problémás terhességért.

Én most várom a másodikat, és még nem tudom, hogy császár lesz megint, vagy nem. Remélem, hogy nem.

2010. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!