Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés lehet jele, hogy...

Székrekedés lehet jele, hogy hamarosan beindul a szülés?Mindenhol azt hallani, hogy inkább hasmenés a gyakoribb, viszont nála m pont az ellenkezője és már betöltöttem tegnap a 40. hetet. Mit tehetnék ellene? Eddig nem volt probléma!

Figyelt kérdés
Egész terhesség alatt nem volt ezzel gondom.

2022. jún. 23. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mióta nincs székleted?
2022. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 napja, de nagyon étvágyam sincs. Azt érzem, hogy mennem kell wc-re, de sikertelen mindig.
2022. jún. 23. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Itt már bármikor bármi lehet. Esetleg egy kis szilvalekvár, kefir vagy ami alapból is megindítja az embert
2022. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekem pont szülès előtt volt szekrekedèsem, ès lassìtotta is a szülèst. Èrdemes valamit tenni ellene.
2022. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is székrekedésem volt szülés előtt nagyjából 2 hétig, de valami brutális. Szerintem már annyira nyomott a baba, hogy a beleim sem tudtak rendesen dolgozni. Sajnos nem indult be magától a szülés és kövezzetek meg, de nekem kifejezetten jól esett ezekután a beöntés szülés előtt. :)
2022. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es miben lassította? Nem kaptál beöntést vagy valami hashajtót szülés előtt?
2022. jún. 24. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!