Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen folyásotok van kismamak...

Milyen folyásotok van kismamaként?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,általában fehér vagy átlátszó a folyásom, de néha halvány sárga. Normális ez?
2010. szept. 20. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is olyen pont. Meg többször vannak kis sárgás-zöldes darabkák még a fehéres-vizes mellé.
2010. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehér, krémes.
2010. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sargas feher es egy ido utan szerintem eros irritalo szaga volt. MAsok nem ereztek meg a ferjem sem allitolag. De ha tehettem, allandoan zuhanyoztam annyira zavart. Ja es ha teheted, hasznalj tisztasagi betetet. En bugyit csereltem inkabb, mondvan az jobban szellozik, de total kicsinalta a bugyikollekciomat ez a folyas!

34 heteske

2010. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sima fehér, vagy átlátszó, csak néha elég sok... bugyi cserével oldom meg.
2010. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fehér folyós, vagy fehér de sűrűbb.

elsőnek az a zöldes darabkás egyáltalán nem normális dolog.

2010. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!