Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36h+4napra született babáitokk...

36h+4napra született babáitokkal minden rendben volt, van? Mekkorák voltak?

Figyelt kérdés
Fájdogál a hasam,és a doki 4 nappal ezelőtt mondta,hogy minden órás vagyok.Tapogatással,2800-3000g-ra saccolta a babát.
2010. szept. 20. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

A kislányom 36+5-re született 2370 grammal, 49 centivel, és 10/10 Apgarral.

2210 grammosan engedték haza, összvissz 3 éjszakát voltunk a kh-ban, ő volt a legkisebb és a legagilisebb az osztályon :)

még nem volt 1 napos mikor hasonfekvésben átfordította a fejét, és nagyon ügyesen szopizott...

3 hós koráig másfél óránként éjjel-nappal) :) eddigre be is hozta a méretbeli "lemaradását".

14.-én töltötte a 2 évet, kifejezetten értelmes kislány, másfél évesen már egyszerű mondatokban beszélt, most meg a 3-3,5 évesek kommunikációs szintén áll. A moszgásfejlődése is teljesen rendben van, egyáltalán nem érződik semmiylen téren, hogy kicsit korábban született.


nálatok is minden rendben lesz, nyugi :)

2010. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtató sorokat,örülök,hogy nálatok minden ilyen jól alakult!Te tudtad előre,hogy picit korábban jön majd,vagy váratlanul történt?
2010. szept. 20. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen váratlanul indult meg a szülés, én progi császárra voltam kiírva, mert 14 hetes várandósan kivették a vakbelemet és a dokik nem akarták megreszkírozni, hogy a belső varratok vajon mennyi vajúdást bírnak ki...

Hát kibírták, bár nagyon gyorsan szültem.

De összességében óriási mákunk volt, hogy nem lett semmi baj.


Egyébként előtte 6 nappal elment a nyákdugóm, és szépen be volt illeszkedve a baba. De a méhszáj zárt volt és ezért nem számítottunk korai szülésre.


Te miért vagy mindenórás?

2010. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. szülésem lesz,és az első kettőnél úgy szültem,hogy teljesen zárt méhszájból egyszer csak hirtelen,szinte átmenet nélkül 10cm-es lett,és jöttek is a tolófájások.Szóval nagyon gyors szülések voltak.Most pedig elkezdett már nyílni a méhszájam és be van illeszkedve a baba feje,ezért mondta a dokim(a másik két várandósságot is ő kísérte végig),hogy valószínű,már nem sokáig maradok egybe.Azóta eltelt 4 nap,hát majd meglátjuk.
2010. szept. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!