Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt hogy a terhességi teszt...

Volt hogy a terhességi teszt nem mutatta ki hogy baba van? Vagy csak később?

Figyelt kérdés
Milyen teszttel teszteltetek? mennyi idő volt mire kimutatta?
2010. szept. 20. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már az elmaradt menses első napján jól láthatóan kimutatta a teszt. Vaterán vettem, One Step márkájút.
2010. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kb. négy nap után teszteltem, mert akkor már annyira nem voltam "beindulva", nem minden gondolatom a baba körül forgott, mert mással kellett foglalkoznom. De mivel 4 napja késett, végül csináltam egy tesztet, valamelyik DM-ben kaphatót, és pozitív lett, és egy másik típus másnap is.

A barátnőm aki nemrég szült viszont anno vérvételből tudta meg hogy terhes. Otthon csinált egy tesztet ami negatív lett. Csak rá egy hétre lett neki pozitív az otthoni teszt.


(14h km)

2010. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!