Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mososzert, illetve...

Milyen mososzert, illetve oblitot hasznaltok a babaruhak tisztitasahoz?

Figyelt kérdés

A mi ruhainkra Arielt es vilagoskek Lenort hasznalok.Ezzel kimoshatom a babaruhakat, vagy vegyek valami mast?

26+5 hetes km


2010. szept. 20. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom nagyon érzékeny bőrű!De a kisbabák nagytöbbsége sajnos így van ezzel!Én neki külön mosószert és öblítőt használok!Mosószerből a fehér Bip(hippoallergén) vagy a Dreft Baby&Sensitiv van itthon!Öblítőböl Pedig Gabi öblítő ,ezt a DM-ben veszem!
2010. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy mindegy, de mindig külön mosd a baba ruhát, még külön is tárold a szennyesét is. A lényeg az az hogy onnantól kezdve hogy egy bizonyos márkával kezdted el mosni a kicsi ruháit ne cserélgesd, maradj annál a márkánál. Mindig ugyan az.
2010. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En tegnap kezdtem el kimosi a dolgokat es Dreft-et hasznaltam. Nem olcso, de sokak szerint az a legjobb.

34 hetes kismama

2010. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1,5 èves a lányom, azzal mosom öblítem a ruháit amivel a miénket is, mikor milyen mosópor van akcióban azt veszem, éscmindig más az öblítő is, soha semmi gondd nem volt ebből!
2010. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában folyékony Ariel + sensitive Lenor vagy Silan, de volt már, hogy Dreft, Biopon, vagy Tomi volt itthon (szigorúan folyékony mosószert használok), meg sárga Lenor, és semmi baja nem lett egyiktől sem!

Amúgy azóta használok legtöbbször Arielt, mióta rájöttem, hogy a Vaterán olcsóbban meg lehet venni, mint a boltban a Tomit és társait.

Kislányom most lesz 2 éves, a szennyesét külön tárolom, de kb. 3/4 éve a kevésbé szennyes ruháinkkal (pl. póló, pulcsi->mindent egyszer veszünk fel, szóval mocskos nem lesz) összemosom az övét.

Ha megszületik a tesó, egy darabig valószínűleg a két gyerekét külön fogom mosni, egy idő után viszont mindent ezzel a módszerrel mosok újra.

2010. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arielt használok, illetve Coccolino öblítőt. Most vetem Ariel gélkapszulát, de még nem próbáltam.

Én soha nem mostam külön a baba holmijait, amikor összegyűlt egy mosásnyi, akkor mostam.

Ha nagyon szeretnéd, akkor vehetsz más mosóport és öblítőt, rengeteg

2010. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én külön mosom a fiam ruháit a miénktől. Magunknak Ariel és parfümös Lenor öblítő, a fiamnak Dreft Baby&Sensitive öblítő nélkül.
2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2010. szept. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!