Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis, ha ugy faj, szur...

Az normalis, ha ugy faj, szur a tüdöm, mintha kest forgatnanak benne? Nem mindig, de ma mar többször ereztem.33h

Figyelt kérdés
Eddig jobb oldalt ereztem csak, utanna fajt az egesz mellkasom es alig kaptam levegöt. Az egesz kb. 10p.ig tart.Vagy a baba nyomna?
2010. szept. 20. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy normális, vagy nem, de én meglátogatnám a háziorvosomat. Ennyit megér...
2010. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na igen, azt nem irtam, hogy külföldön elek!

Igy dokihoz csak akkor mennek, ha nagyon muszaj!

Vettem be magneB6ot, azota annyira nem faj, csak mintha össze lenne preselödve, fura! Eddig semmi bajom nem volt!

2010. szept. 20. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért ha nem múlik menj el... De lehet, hogy csak a baba nyom valamit olyankor.
2010. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb a 31. héten kezdtem ilyet érezni a jobb oldalamon. Olyan mintha tüdőgyulladásom lenne. De rájöttem, hogy csak a baba talált egy új helyet magának. Nekem volt, hogy 1-2 órán át is tartott. Van egy módszerem a megszüntetésére: amelyik oldalon fáj, azt a karom felemelem magastartásba és derékból a másik írányba dölök. Ezt persze az ágyban ülve vagy fekve és így maradok. 1-2 perc után kezd szünni a fájdalom.

32+5 km

2010. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszokat! Megnyugodtam, hogy nem csak en erzem! :-) Azota nem fajt annyira, de a preselt erzes megmaradt! Akkor ez kitart szülesig?
2010. szept. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!