Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Milyen érzés öntött...

Kismamik! Milyen érzés öntött el benneteket az első CTG vizsgálat közbe?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam, és mint minden új vizsgálat ez is izgalmakkal töltött el, milyen lesz majd! Az eslő 4D, mikor először hallottam a szivhangját genetikán 18 hetesen, mikor az eslő emberi kis alakot láttam a monitoron, mind olyan érzés ami felejthetetlen és elmondhatatlan.


De mikor 20 percen keresztül hallod a kicsi szivverését az még ennél is jobb...! Én a fél vizsgálatot végig bőgtem:). Ti hogy voltatok ezzel?


2010. szept. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem voltam így elájulva actg-től. Inkább a legyek már túl rajta érzéseim voltak.
2010. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az első uh-tól és szívhangtól hatódtam meg nagyon. A ctg-nél már olyan természetesnek tűnt.

De nagyon szép, amit te írsz! :) Sok boldogságot kívánok a babádhoz! Ezek szerint már nem sok van hátra.

2010. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen már csak 3 hét van:)! Nagyon várom. LEhet bennem azért jöttek elő ilyen érzések, mert a genetikán sem hallottam sokat a kis szivverését, meg a 4D n sem...

Mert ezen kivül nem hallottam még. És ez a ctg, hogy 20 percig egyfolytában...:) Engem nagyon meghatott...:)

2010. szept. 20. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
én minden ctg-n azzal voltam elfoglalva,hogy mozogjon már a kisfiam.ugyanis mindig bealudt és nem volt hajlandó meg sem mozdulni.
2010. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De cuki -
2014. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szundizik, akkor nem hallható ?
2014. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!