Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy aludjak éjszaka?

Hogy aludjak éjszaka?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a szülés elött 1-2 hónappal nem nagyon lehet hanyatt feküdni csak oldalt, mert nem jut elég oxigénhez a baba?
2010. szept. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy aludj, ahogy neked kényelmes.

Érezni fogod, hogy mikor nem jó már hason, hanyatt, oldalt... és a babád is szólni fog.

2010. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 30. héttől doki és védőnő javaslatára már nem szabadott hanyatt aludnom de azt is mondták hogy úgyis felébredek ha hanyatt fordulok, és valóban így volt, mindig felébredtem hogy hanyatt fekszem, tudta a testem hogy ez most így nem okés. :) (pedig nekem pont úgy volt a legkényelmesebb, ezért most hogy már megvan a fiam, mindig hanyatt alszom :))))
2010. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt annyira bírom, amikor azt mondják, ne aludj hanyatt... Nekem is ezt mondta a védőnőm. De könyörgöm, olyankor ALSZOM, és fogalmam sincs, hogy hanyatt, vagy sem! Még ha horkolnék hanyatt fekve, talán a párom felébredne, és felkeltene, hogy ejnye-ejnye, fordulj gyorsan oldalra! De "sajnos" még csak nem is horkolok! Ha a babónak kényelmetlen, tutira fel fogok ébredni, és átfordulok, addig meg úgysem tudom, milyen pózban alszom éppen...
2010. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hanyat szeretek és tudok aludni, de a 3. hónap óta szinte megfulladok, ha így kell feküdnöm. Én úgy olvastam, hogy nem igazán jó a hanyatfekvés, mivel a baba súlya nyomja az ereket és nem jut elegendő oxigén a picihez.
2010. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én végig hanyatt feküdtem, a doki szerint ha elnyomna valami eret, akkor rosszul éreznéd magad, úgyhogy aludj, ahogy tudsz, ahogy kényelmes.
2010. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg császármetszéskor is hanyatt fekszik a nő...
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!