Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok es...

15 hetes terhes vagyok es szeretnem elvinni a kisfiamat strandra. Ott ülni vele a medence partján -ahol azert van egy kis viz- sem szabad?

Figyelt kérdés
Csak egy hónap mulva megyek az orvosomhoz, ezzel nem zargatnam amugy. Ha nem is mennek be derékig a kis medencébe a strandon, de a szelete leülnek (ott szokott azert lenni víz es igy simán érne engem is, mert kvázi benne ülnék… vagy inkább álljak a medencében? Lehet hulye kérdés de nyilván a kisgyerek medencék nem a leghidegebbek es baktérium is előfordul benne. Sajni tengerpartra es term.vízbe idén nem tudunk menni, de strandra szeretnem elvinni őt

#strand #gyerekmedence #Vízben ülés
2022. jún. 28. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, csak a szélén ne ücsörögj. A legundorítóbb baci, gomba tenyészet tud lenni. Én bele sem ülnék igazából. Anno a védőnő is azt mondta, hogy strandoljak nyugodtan, de inkább természetes vízben, és lehetőleg annak sem a sekély részén.
2022. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet kapni ilyen "nunitapaszt" (🤦‍♀️🤣) amit ha felragasztasz semmi nem kerül be. A szélén nem ülnek ott van a legtöbb baktérium.
2022. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, h ennyien írtatok!

En is így gondoltam, h necces ülni a szélén (nagyon régen voltam strandon) es ha megyünk is, apukaval együtt, valamint térdig bemegyek a vízbe es tovább nem; illetve nem ülök le a szélén

2022. jún. 28. 18:29
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ülnék a szélére és bele se mennék. Ha megy veletek más felnőtt, akkor ő be tud vele menni. Térdig persze bele mehetsz, de szerintem ne kockáztass. Ha van más megoldás nem ér ennyit az egész.
2022. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!