Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szülés után újra teherbe...

Aki szülés után újra teherbe esett 1-2 -3 hónap esetleg fél éven belül, megtartotta a babát, mi lett ?? Milyen volt a terhessége ? Szülése ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem tartottam meg.

1, nekem a testem tuti nem bírta volna. A szüléssel sok károm lett.

2, ilyen pici különbséggel isten ments.

3, én ki akartam élvezni a gyerekem kicsi korát. Nem egy ujabb terhességtől szenvedve.

2022. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ismerőiseim testvérpár között 11 hónap van. Szeretik egymást, nagy haverok, a szüleikkel is jó a kapcsolat.
2022. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Húgom és öcsém között 50 hét különbség van (húgom és köztem 25). Annyi szerintem piszok jól megoldotta, bár ha van erőssége, az a logikus szervezés.
2022. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
25 hét? Ez elírás, nem?
2022. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
25 hónap, igen :)
2022. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Elnézést a tudatlanságomért, de egy frissen szült nő hogy csinálja, hogy "akarata ellenére" teherbe esik? Bár van egy sejtésem, hogy mindenki komoly, több frontos védekezés mellett esik teherbe természetesen, a kérdésem inkább azokhoz szól, akik nem akarják ezt elhihetetni legalább egy anonim oldalon.

A kérdés nyilván költői.

2022. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
6, még ma is találkozni azzal, hogy szoptatás alatt nem eshetsz teherbe, a hetvenes években viszont ez teljesen általános nézet volt.
2022. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
6, ez a c betűseknél szokott lenni, hogy apának “nagy természete” van és ha dugni akar, akkor senki sem foglalkozik se a 6 hetes gyermekágyi időszakkal se s védekezéssel. Meg az asszony se meri kinyitni a száját, hogy nem apa, nem akarok dugni, nem vagyok még olyan állapotban és főleg nem akarok marhára újabb terhességet jelenleg.
2022. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
8, a két hónap már eleve től van a hat hetes időszakon. Minek itt is cigányozn
2022. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
9, én nem 2 hónapról beszéltem, hanem arról, amikor bizonyos humanoidok a 6 hetet se veszik figyelembe és úgy fogan az újabb purdé. Ajánlom az értő olvasás elsajátítását, elég hasznos tud lenni.
2022. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!