Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az nst-n nincs egyáltalán...

Ha az nst-n nincs egyáltalán méhösszehúzódás, akkor még tutira messze van a szülés? 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Volt valaki úgy, hogy ennek ellenére mégis beindult pár napon belül a szülés?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. szept. 21. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem sose volt nst-n méhösszehúzódásom, 39 hetesen szültem.

a szülés időpontját nem fogod tudni előre, tök váratlanul fog jönni...

(én aznap még 2 órás nagybevásárlást tartottam a sparban, meg férjemmel lementünk délután sétálni a balcsiparta, éjjel meg beindult a szülésem)

2010. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 nappal a szules elott voltam NST-n, ami semmi fajast nem mutatott. Joslofajasaim sem voltak soha. Aztan 2. nap reggel felkeltem enyhe fajasokkal, ami delutan 5-re lett eros, intenziv. Ejjel 1-kor szuletett meg a fiam.
2010. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ez azért reményt adott!
2010. szept. 21. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
39+1. hetesen voltam dokinál: méhszáj zárt, nulla fájás, nulla jósló, pocak sem szállt még le. Doki azt mondta, még legalább 1 hét, mire szülök. Erre 2 nap múlva 3 óra alatt megszültem :)
2010. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!