Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvás közben viszont mindig...

Alvás közben viszont mindig félek hogy ha a jobb oldalamon fekszek "ráfekszek" és megnyomom kárt okozok benne megtörténhet az hogy maradandó sérülést okozok ha ráfekszem a pocimra?

Figyelt kérdés
32 hetesek vagyunk és a babóca a jobb oldalamon van leginkább, valahogy úgy fekszik, uh-n is a jobb oldalamon lent volt a kezecskéje feje és lába is egykupacban és ott is érzem leginkább maszatolni.
2010. szept. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Még ha hasra feküdnél, se tudnád őt megnyomni :)) Képzelj el egy vízzel telt lufit, benne egy halacskát! A lufit akárhogy s nyomkodod, a halacskát nem tudod megsérteni. Ugyanígy van a babád is :))
2010. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is mindig ettől félek, hiszen már akkora, hogy teljesen hozzásimul a hasfalamhoz. Dehát hason nem lehet feküdni, háton sem. És ha oldalt sem, akkor hogyan? :-)
2010. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez a bajom nekem is hogyan aludjak?:)

háton nem megy hason meg főleg bal oldalt kényelmetlen jobboldalt meg ő fekszik...

Lassan hintaszékben fogok aludni az még kényelmes kicsit:))

2010. szept. 21. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Háton fekhetsz addig amig kényelmes! Hidd el érezni fogod ha kényelmetlen, mert el fog nyomni...! De addig feküdhetsz nyugodtan háton amig nem fáj!


Kérdésre válaszolva, nem tudod összenyomni:)! Én is féltem meg még félek is, de én akkor mikor lehajolok.

Tiszta fura érzés, nekem is jobb oldalon van a kicsi háta és balon meg a lábai. Ha balra fekszem és a lábait kinyújtja nagyon fura érzés:)! Sokszor még meg is mozdulok, mert "meglök":)!

Minden jót nektek, könnyű szülést

Üdv 37 hetes pocis

2010. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

De miért nem úgy fekszetek, ahogy nektek kényelmes??? A babátok úgyis szólni fog, és a testetek is jelezni fog, ha valami nem jó.

Na parázzatok, a babának nem lesz baja annyitól, hogy lefekszetek aludni :)

2010. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Utolsónak tök igaza van. Egyrészt jelez úgyis hogy mikor nem jó neki, hidd el tudni fogod mikor reklamál. Én pl, háton képtelen vagyok aludni alapból, balra fekszem jelez, jobb oldalt meg mindkettőnknek jó, szerencsére.

Amúgy meg tényleg nem így működik ám ez, hogy vattába csavart védtelen kis szerzetek. Szólnak ők ha bajuk van!

2010. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Én 26 hetesen hason aludtam! Nem tudom, hogyan csináltam, nagyon mélyen aludtam és arra keltem, hogy alig kapok levegőt, a tüdőm a torkomban és vadul dörömbölnek odabent... Rohantam uh-ra, semmi baja a kicsimnek és a doki is azt mondta, hogy nem lehet ettől baja. Valószínűleg nem is alhattam úgy csak pár másodpercig. Szólnak ők, ha valami nem kényelmes odabent, ez biztos :)!
2010. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!