Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néztetek/vettetek már babakocs...

Néztetek/vettetek már babakocsit? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Én kettő között vacillálok: Espiro Vector4 air vagy Chipolino Gemma Vip. Tapasztalat?
2010. szept. 22. 14:34
1 2
 1/14 poci-maci ***** válasza:

[link]

mi ehez hasonlót akarunk csak a fekete helyet drapp színű

2010. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bebe Confort Hight Trek.


Az elsődleges szempont az volt, hogy a mózes része beköthető legyen a kocsiba, így kényelmesebben utazik mint a hordozóban amíg nagyon picike, bár erről is megoszlanak a vélemények.


A sport része 2 irányból is tolható legyen.


3 kerekű jobban tetszik mint a 4.


Nagy bevásárlóháló lent.


Ezek voltak a mi szempontjaink :)

2010. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, csak a rajta lévő csík más:


[link]

Több embertől kérdeztük, mindenkinél bevált ez a típus. (A férjem még az Árkádban is képes volt leszólítani egy idegen nőt, hogy megkérdezze.) :)

2010. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát az utolsón most el kell gondolkodnom,nagyon tetszik. Nem könnyítetted meg a döntést. Vajon fiúnak is jó ez a szín?
2010. szept. 22. 15:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi azért vettük, mert ha egyszer lesz második babánk, és fiú lesz, akkor neki is megfelel. De amúgy nagyon klassz, tök kényelmes, könnyű kezelni, és még a férjemnek is nagyon tetszik. :)
2010. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Chipolinot vettük. SZUPER!


[link]

2010. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14.50sé tényleg szuper sztem azt vedd meg:)

Átfutottam csak rajta, de a tolókar ugye fordítható? és hordozó is van hozzá?

2010. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem Espiro van (olyan, amilyedt írtál), a barátnőmnem Chipolino. A barátnőm nem szereti, én nagyon. Szerintem az Espiro sokkal masszívabb, jobban kidolgozott, mint a chipolino.

Nekem nem tetszenek ezek a nagy batár, fordíthatü karos babakocsik. Én alacsony is vagyok, így ez is szempont volt a vásárlásnál.

2010. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jaj az a csodás espiro vector 4 air. én bele voltam szeretve.egészen a 36. hétig ugy volt, h megyek és megveszem, vagy 1000X voltam megnézni és nem találtam rajta hibát. mig a férjem be nem kopte h babakocsit nem kell venni, mert kapunk. Persze nem espirot :( nagyon sajnáltam!!!
2010. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én nemrég vettem Espiro Vector Air babakocsit. Kisfiam 2009-ben született, akkor egy Titit vettünk, ami másfél év után megadta magát. Eltört a váza. A Babaszafari boltban vettük az új babakocsit. Én csak ajánlani tudom. Jó, nem olcsó, de úgy voltam, vagyok vele, hogy a drágább jobb, és strapabíróbb, meg szeretnénk majd egy kistesót is. Nagyon-nagyon szeretem az Espirot, jó nagyok a kerekei, a gyerek nem rázkódik benne a rázósabb utakon, könnyű is...szóval én erre szavaznék. A kosara elég kicsi, de így legalább nem költök annyit :). A Chippolino babakocsikat is néztük, de azoknak a belső fekvő része eléggé szűk, nem olyan tágas. Úgyhogy ESPIRO.

Jó babázást majd.

2010. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!