Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség ez vagy ciszta vagy...

Terhesség ez vagy ciszta vagy valami egyéb ? Bocsi, hosszú lett kicsit. 🤗

Figyelt kérdés

Július 13. án voltunk együtt a párommal, megszakításos módszert alkalmaztunk (nem utolsó percen vette ki, a végén kézzel elégítettem ki).

Én kb. a ciklusom közepén voltam, bár ha 28 napos ciklust nézünk, akkor túl voltam az ovuláción.

Az aktus előtti 2-3 napban éreztem hasfájást, illetve a folyásom is akkor utalt ovulációra.

19.én is együtt voltunk, szintén úgy történt az aktus, ahogy az előző.

Aznap kezdett feszülni a mellem, gondoltam a menzeszt jelzi, mert 23.ra vártam. De nem jött meg.

Egyébként 28-31 napos ciklusaim vannak.

Azóta jellemző a mellfeszülés, és mellnagyobbodás, enyhe krémes folyás, folyamatos hasfájás, megjön érzés, néha hányingert is érzek.

A késés 5. Napján csináltam tesztet, délelőtti pisiből és negatív lett. Ma van a 6.nap késés, holnap megismétlem.

Tudni kell, hogy januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, azután februárban mikor megjött a menzeszem hánytam, hasmenésem volt, elájultam és annyira görcsöltem hogy nem tudtam lábra állni. Ugyanez megismétlődött júniusban is, de akkor csak az ájulás szélén voltam.

Ezekből következtetek arra, hogy cisztám lehet és most az miatt nem jött meg.

És még annyi, hogy a mostani előtt, utolsó együttlétünk márciusban volt.



#terhesség #ciszta #Mellnagyobbodas
2022. júl. 28. 09:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

5 nap késés esetén negativ teszt megbízható , negativ , nem vagy terhes

Hányás és a többi tünet sem jelenthet cisztát, lehet gyomorrontás is, ezek annyira nem összefüggő tünetek hogy az okára csak orvos és az általa kért vizsgálatok adnak csak választ ,

mi nem tudunk .

2022. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tegnap a reggeli hőm, 36.9 volt, ma reggel pedig 36.2 bár nem az ágyban csináltam, hanem ébredés után 1-2 perccel. Eddig nem hőmérőztem.
2022. júl. 28. 09:18
 3/34 A kérdező kommentje:
Olvastam itt még, hogy volt akinek ugyanilyen terhes tünetei voltak és cisztája volt. Ebből következtettem én is erre, ha már a teszt negatív.
2022. júl. 28. 09:19
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka a hcg termelő ciszta. Attól persze még lehet, de nem valószínű.

Szerintem inkább csak a szervezeted még a fogamzásgátló utohatasai alatt van. Nekem normális ciklusom se volt 7 hónapig, miutan abbahagytam.

2022. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a fogamzásgátló abbahagyása miatt lehet ez, nekem is nagyjából fél év volt, mire újra rendszereződött.
2022. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok, főleg az

után hogy múlt hónapban mikor megjött megint nagyon rosszul voltam, óriási görcsökkel.

2022. júl. 28. 09:27
 7/34 A kérdező kommentje:

A teszt egyébként 20-as erősségű volt.

5.nap szerintem délelőtt is valós eredményt mutat már.

2022. júl. 28. 09:28
 8/34 anonim ***** válasza:
Terhes biztos, hogy nem vagy. Ha amiatt lenne hányingered, amiatt feszülne a melled meg fájna a hasad, akkor a teszt is pozitív lenne.
2022. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló abbahagyása után el kellett volna mennem orvoshoz, mert lehet kiderült volna, hogy cisztám van. Nem normális, hogy ennyire durván rosszul vagyok mikor megjön.
2022. júl. 28. 09:52
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
#2 Leesett a hőd (36.2), most fog megjönni hamarosan.
2022. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!