Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szült vagy jár Dr. Fenyőhá...

Aki szült vagy jár Dr. Fenyőházi Jenőhöz, milyen véleményetek van róla?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Telkiben szülsz?


Ha igen nem lesz gond, ott ő sem mer hibázni. Ás ott eleve a háttér (eszközök, steril környezet) legalább létező fogalmak.

Sajnos csak névről, internetes videóról ismerem.

2010. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Telkibe járok. Sok jót hallottam róla, de a neten van rossz vélemény is. Reménykedtem, hátha van itt olyan kismama, aki jár hozzá.
2010. szept. 24. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hozzá járok, de egy másik klinikára, amúgy majd az Istvánban fogok nála szülni. Nem tudom milyen lehet nála szülni, de 34. hétben vagyok de még mindig nincs képben mikor megyünk hozzá, hogy ki vagyok, mi vagyok, alapvetően rendes, de pl. többször én kérdeztem rá, hogy ilyenkor nem szokás vérképet nézni ("ja, nézzünk? jó, adok beutalót"), meg én hívtam fel a figyelmét, hogy se streptoszűrés, se Hepatitis B vérvétel még nem volt, stb. Szóval.... valszeg ezt a gyerkőcömet is csak bábával fogom szülni...
2010. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam valamelyik oldalon, hogy sokan választják (felkapott lett) és, hogy túlvállalja magát. Ezt el tudom képzelni, mert, amikor én megyek hozzá, nincs vele semmi gond, mindent megnéz, elmond, megkérdezi, hogy van-e kérdés, de ettől függetlenül nagyon rohan, meg rendelés közben állandóan csörög a mobilja és felveszi és beszél, ami egyrészt jó, mert amikor én hívom, akkor is fölveszi mindig, de másrészt meg olyan érzésem van, hogy nem figyel oda eléggé. Most nagy dilemmában vagyok, keressek másik orvost, bár a Telkiben választható orvosok között nekem ő volt a legszimpibb vagy maradjak. Evégre jó szakember állítólag. (Csak hiába jó, ha sietni fog a szülésnél is...)
2010. szept. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!