Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ikreket várt és néztek...

Aki ikreket várt és néztek hcg-t is tényleg magasabb a szintje?

Figyelt kérdés
Tényleg van összefüggés a hcg szint és a babák száma között? Nekem nem volt vérvétel így számbeli adatokat nem tudok de a tesztek erősödéséből lehet következtetni a hcg emelkedésére é arra hogy több e esetleg mint normális esetben (pl már nemvárt napján 3+ mutat a digi vagy erősebb a tesztcsík mint a kontroll). A digitális clearblue csak 2 hét és 4 nap késés után lett 3+ előző nap még csak 2-3 volt. Voltam azóta dokinál, 2 petezsákot látott. Viszont nekem nem voltak olyan huuuu de erős tesztjeim, ma csináltam párat emlèkbe ès most már egyforma a kèt csík de màr 6 hetes vagyok. Első terhességemnél ahol csak egy baba volt hamarabb lett két csíkos és sokkal erősebb teszteket csináltam már jóval hamarabb mint most amikor elméletileg két babám lesz.

2022. júl. 31. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Tesztekből nem lehet következtetni.
2022. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem lett nézve!igen sok volt a hcgm és nem duplázodott hanaem 3xozodott és csak 1 magzat látszodott.reméljük még megvan.
2022. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!