Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttátok ezt már? Érdekes....

Láttátok ezt már? Érdekes. Www. Femina.hu/baba/dianatal 2

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
igen az. Csak még nem elterjedt itthon. Én megkérdeztem a dokimat róla, azt mondta nagyon jó! Csak baromi drága:S 35.000 Ft jelenleg az ára.
2010. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd én is megkérdezem,nem hangzik rosszul,ha tényleg így van akkor én is akarok ilyet,nagyon..... Egy másik fórumon 25.000-et írtak.
2010. szept. 22. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Tudjátok mi ez?? STREIL PARAFFIN GÉL. a méhszájhoz kell feljuttatni, ill. 3-szor kell a szülés során.

Szóval, kb úgy hat, mintha "bevazelineznéd" magad és könnyebben csúszik kifelé a babó.

Személy szerint elhiszem hogy működhet a dolog, de szégyen és gyalázat, hogy paraffint 38.000 ft-ért árulnak, csak mert a parázó kismami mindent megvesz (ha módj van rá) csak hogy könnyebben szüljön.


Egy újabb biznisz...

2010. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,lehúzásos szaga van,csak én most hallottam róla először és lelki szemeimmel már láttam magam a vajúdóban ahol a doki két fájás között bekrémez és pikkpakk kicsusszan a baba...:)
2010. szept. 22. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

igen, csak a hangsúly épp a STERIL szón van. A dokim elmagyarázta alaposan ezt a dolgot. Nem a paraffint kell "kifizetni" hanem magát azt a szabadalmaztatott eszközt, amivel feljuttatják a méhszájhoz a paraffint.

Namármost, Te meg azt mondd meg nekem, ha ilyen baromi egyszerű a dolog, hogy vazelinozhatnák is akár a méhszáj környékét a könnyebb és gyorsabb szülés érdekében, akkor miért van hogy 10-18 órákat is vajúdnak akár a nők? (Hiszen ezt a gélt már a vajúdás elején felteszik, hogy minden flottul menjen.)

Ilyen szemetek az orvosok, meg a szülésznők? Csak simán brahiból? Ne mondd, hogy rossz a logikám...


kérdező: a 25 eft régi ár, a font deviza árfolyamától függ, hogy mennyibe kerül.

2010. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú nem is hallottam még ilyet wooow :D


Vki szült már ezzel ?

2010. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Talmásiné Erika Anna válasza:
Én igen,szültem már vele,és a jelenlegi 3.babámat is ezzel a méregdrága paraffinnal fogom világra hozzni.:-) Mókás milyen badarságokat tudnak irni az emberek valami olyanról amit nem ismernek.Egyébként ha más fórumokon utánanéztek nem én vagyok az egyedüli,sem az utolsó aki áldja a Dianatalt.Szerintem azok akik élből lehurrogják biztos ripsz-ropsz megszültek,de saját tapasztalatból tudom,hogy van másik véglet is...
2010. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Remek kis találmány:-)
2010. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!