Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen jelekből jött...

Ki milyen jelekből jött rá,hogy terhes még a menstruáció elmaradása előtt? :))

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Annyit vettem észre, hogy a kutyánk (aki amúgy nem bújós, inkább játékos, szeleburdi) elkezdett bújni a hasamhoz. Poénból megjegyeztem a férjemnek, hogy biztos érzi a babát. De nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget, mivel abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt “talán jókor” (24-28 napos ciklusaim vannak, és azon a héten mikor az ovulációm lehetett pont váltott műszakban dolgoztunk)

Szóval konkrét jel nem volt. Semmi. Ugyanolyan hónap volt, mint a többi.

Aztán a 28. napon délután teszteltem, pozitív lett. Ma vagyok 15 hetes.

2022. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szúrt a hasam, de olyan furán. És megszédültem. Picit ilyen hőemelkedés érzetem volt. Ebből sejtettem. Előtte volt egy kémiai terhességem ebből gondoltam, mivel ott is ez volt a kezdő tünet
2022. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fájtak a melleim. Nem azért mert bekepzeltem annyira rápörögtem,elsőnél tesztet se csináltam 2 hetes késéssel orvoshoz mentem. Viszont nekem menzeszkor is szokott,csak most annyi volt a különbség,hogy a szokottnál jobban és menzesz nem volt.

Ezenkívül nagyon fáradékony,aluszekony voltam. Normál esetben sokáig fent maradtam simán éjfélig vagy tovább...de az első hónapokban 5-6-kor bealudtam. Rosszullétem nem volt 3x hánytam 2 terhesség alatt összesen,de ez az aluszékonyság húzós volt :)

2022. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sietnem kellett valahova és ahogy mentem, fájtak a melleim. Akkor megfordult a fejemben, hogy na, ebben a hónapban összejött, mert eddig ilyen nem volt. Lehet, hogy véletlen egybeesés és semmi köze hozzá, de tényleg pozitív lett rá kis idővel a teszt. Belső megérzésnek mondanám.
2022. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmaradtak a szokásos pms tünetek, helyette fáradság és mellfájdalom volt .
2022. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!