Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 3an tiszteletem...

Augusztus 3an tiszteletem eloszőr pozitívat. Ma voltam orvosnál,petezsákot látott embrió sejthető. Mégis azt mondta hogy vetélés és menjek vissza egy hét múlva műtéti befejezésre. Ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Picit elszomorit, ciklusom nem mervadó ezért július 23ától teszteltem és csak augusztus 3án lett pozitív. Ebből már tényleg nem lesz elő terhesség?

2022. aug. 26. 13:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%
Az én esetem alapján van még halvány remény, hisz nekem sem volt még embrio majdnem 3 héttel a pozi teszt után. Szorítok.
2022. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2022. aug. 26. 15:45
 13/31 anonim ***** válasza:
41%
Hát nagyon ritka de pl barátnőmnek nagyon későn, csak a 8. héten találtak szívhangot. Már fel volt készúlve a missed abra de baromi későn foganhatott a kisasszony.
2022. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
47%

Nàlam biztos volt az embrio kora de nem lett szivhang.

6.heten volt 22mm petezsak benne 8mm szikholyag és 3mm embriokezdemeny majd a 8.heten missed ab lett belole.

Mutet nem kerulheto el mivel ha be is indul a veteles mi van ha bennmarad valami szovetdarab ami nem odavalo?Irto karos kovetkezmenyekkel jar.

Nem nagy cucc a mutet csak ijeszto mert uj dolog meg mikor a tagitot felhelyezik a mehszajra kellemetlen de par perc es elmulik.A mutet fajdalommentes mivel altatas alatt zajlik.Ne felj kerdezo tole,nem lesz semmi baj!

Inkabb csinaljak meg mint hogy kesobb emiatt esetleg ne tudj ujra teherbeesni.Nem remenykednek kulonosebben a helyedben de majd kiderul mi lesz ebbol.Sok sikert!

2022. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ. Mindenképp reménykedem hogy lesz szivhang egy hét múlva,ha mégsem el kell fogadni sajnos.

Ilyenkor mennyi időt kell várni a következő terheseggel? Illetve az már automatikusan veszélyeztetettnek lesz számítva vagy ilyenkor mi van a következő terheseggel? Köszönöm

2022. aug. 26. 22:00
 16/31 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek tőlem a zöld kéz,nem tudom ki pontoz le.
2022. aug. 26. 22:01
 17/31 anonim ***** válasza:
42%

Szia! Kb 3 nap lehet köztünk eltérés. Én már 30-án pozit teszteltem, akkor volt a nem várt napja.


7+4 naposan, a papíron az áll, hogy 7 hetesen, 14 mm az embrió, volt szívhang is.


Minden test más,

higyj a kisbabádban! Lehet, hogy később fogod hallani a kis szívét! Ne add fel a reményt soha, én szorítok értetek! Lehet később fogant és ennyi. Maradj pozitív bármi is történik. 🙏🤗


Én is nagyon sokat aggódom,bármikor írj ha beszélgetnél valakivel! 😘


Írj majd kérlek, hogy mi van Veletek! Szorítok. 💞

2022. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2020 decemberének elején sajnos nekem is megàllapították az első babámról, h nem fejlődött, de nálam megpróbálták gyógyszerrel indítani a vetélést. Kb. egy hónapig jártam kontrollokra a klinikára, először megindult a vetélés, aztán mégis úgy látták jónak, ha megműtenek. Egy reggel be is feküdtem, majd a műtét előtti UH-on azt látták, h talán mégsem szükséges a műtét, így hazaengedtek. Végül a januári kontrollon döntöttek végleg a műszeres befejezés mellett, akkor már tényleg nem hiába feküdtem be 😞

Akkor nekem azt mondták, hogy pár hetet a szexuális élettel természetesen várjunk, de a 3 hónapot a következő babával nem mondták, sőt, azt javasolták, hogy ha a műtét utáni kontrollon minden rendben lesz, akkor el is kezdhetjük az újabb próbálkozást minél hamarabb, mert az előző terhessèg miatti hormonváltozások elősegíthetik az újbóli teherbeesést.

Sajnos 2021-ben csak egy kémiaim volt, nem is terveztük, de most kismama vagyok, a 34. hetet töltöttem 😀

Neked is minden jót kívánok a következőhöz, ha mégsem jó híreket kapnál legközelebb, de azért drukkolok!

2022. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ja, az még lemaradt, hogy én most veszélyeztetett terhes vagyok, de elvileg a korom és az alapbetegségeim miatt, szóval lehet, hogy az elsőnél is az lettem volna, de mivel csak egy kis vérzés után az ügyeleten állapították meg a szívhangot először, utána pedig sajnos mégis megállt a fejlődésben, így ott odáig nem is jutottunk, hogy a rendes orvosom ezt megállapítsa 😞

Egyébként mostani babaával pont 4 hetesen volt teljesen egyértelmű, határozott pozitív a teszt, így, mivel más miatt pont akkorra volt időpontom a dokimhoz, egyből felírt progeszteront, hiába nem látott még semmit az UH-on.

De pl. táppénzre is csak akkor jöttem, mikor én akartam, kb. 7 hónaposan, szóval a veszelyeztetett terhesség nálam nem sokat jelentett eddig, leszámítva, hogy nagyon próbáltam vigyázni magamra, ami mibdenképp alap lett volna, főleg az előzmények után.

(18-as voltam)

2022. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül hamarabb mentem másik dokihoz és képzeljetek el minden rendben,ma volt szivhang is pár nappal kisebb a terhesség mint gondoltuk. Ma vagyok 7+5 hetes,minden rendben van.

Következő uh már csak szeptember 12én lesz. 🥰

2022. aug. 30. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!