Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok a NEM...

Mik a tapasztalataitok a NEM bolygositható kerekű babakocsikról?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz vele a kanyarodás, meg egyébként a közlekedés? (budapesti vagyok, igaz sokat nem szeretnék a babával tömegközlekedni, van kire hagyni, ha muszáj). A válszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 24. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Elég nehézkes, mert folyton emelgetned kell, hogy fordulj vele.

Nekem két gyerekem van a bolygóskerekű kocsit használtunk, azzal tényleg rugalmasan és könnyedén lehet menni.

2010. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ellenvélemény:)


Nem szeretem a bolygókereket, nekem megy mindenfelé, csak egyenesen nem...


Ha könnyű a babakocsi, simán lehet vele fordulni, bár lehet, h a bolygókerékkel is megszoktam volna, de én mindig lefékeztem a forgást.

2010. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jajjaj. Fel van adva a lecke. :-)))) Első baba, még soha életemben nem toltam semmilyen babakocsit. Nem vagyunk túl fiatalok, de nem is volt rá módunk kipróbálni. Ugyhogy teljesen tanácstalanok vagyunk.
2010. szept. 24. 19:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a fix kerekű babakocsit, főleg, hogy felénk nagyon rosszak a járdák és az utak. A bolygókerekes kocsit is meg kell emelni kicsit a járdára való feltoláskor, ebben nem különbözik a fixtől. Sőt, engem az se zavart, hogy irányváltáskor picit meg kellett dönteni a kocsit. Nekem így is kényelmesebb volt a legszuperebb bolygókerekesnél.
2010. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettő, bolygós is és sima nagykerekű kocsi is.

A nagykerekű (nem bolygós) kocsit sokkal sokkal jobban szeretem, mint a bolygósat. Nekem a bolygók ide-oda nyeklenek-nyaklanak, nem szeretem.

2010. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 24. 20:02
 7/19 A kérdező kommentje:
A KUNERT VIP babakocsit néztük ki, de kicsit "beparáztam" a NEM bolygósitható kereket miatt. A kocsi továbbra is tetszik, úgyhogy még nem tudom mi lesz......
2010. szept. 24. 20:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a nagy gumikerekű fixálható bolygókerekű jött be. Nem nyeklett, nyaklott, ha kellett fixáltuk. A nagy hóban nem sok babakocsi volt kint, de mi igen. Jó nagy gumikerék, én erre esküszöm.
2010. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én 4 éve használok bolygókerekes kocsikat, (többfélét is) és minden gond nélkül tudom tolni. Soha nem értettem ezeket az indokokat, hogy nem lehet irányítani, én soha nem tapasztaltam ezt (pedig terepen szoktam tolni én is, nem tükörsima aszfalton) De ízlések és pofonok...

Szerintem menj el egy nagyobb bababoltba,(erre ideális a Brendon) és ott tologass egy ideig többféle kocsit is. Rá fogsz jönni, hogy neked melyik fekszik jobban. (Mindenképp érdemes megnézni élőben is a kinézett típust, mert a képek nagyon csalókák lehetnek. Mindenkinek más típus áll kézre, az sem mindegy, kicsi vagy nagy az ember lánya (a mi első babakocsinkat, egy sokak által imádott Peg Perego Pliko) a férjem alig bírta hosszabb távon tolni, mert kb. combközépig ért a karja, és folyton rugdosta a kerekeit)

2010. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

[link]


vagy ehhez hasonlót nézz szerintem mózessel, hordozóval.

2010. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!