Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befordulhatott a baba? Máshogy...

Befordulhatott a baba? Máshogy mozog mint eddig.

Figyelt kérdés
Eddig örökmozgó, maximum 20 percre nyugiban levő baba volt, és órákig csak rugdalt, és bizony már elég erőseket. Most pedig két napja, egyik estéről reggelre minden megváltozott. Rugásokat alig érzek, inkább csak fészkalódik, kinyomja magát, és semmi több. Pedig eddig nagyon intenzíven rugdalt. Először megijedtem hogy hátha baj van, de a szívhanghallgatóval meghallgattuk, és pontúgy vert a kis szíve mint eddig. Csak furcsa ez a hirtelen váltás. Szerintetek ez mi lehet? Nálatok is volt ilyen? Eléggé meg vagyok ijedve. Fura ez az új helyzet. Eddig mindig éreztem hogy jól van, mert mindig jelét adta. 30 hetesek vagyunk. A 26 hetes uh-on még farvégű volt a pici.
2010. szept. 25. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg elfordult. Meg ahogy nő, egyre kevesebb hely marad neki ficánkolni. Már nem lesznek vad rúgások, hanem inkább kitolja magát.
2010. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is a 30. hétben vagyok, és a 28. héten még faros volt, de most másképpen érzem a mozgást én is, lehet hogy befordult. Már alig várom az ultrahangot 2 hét múlva, szívesen belenéznék a pocimba, hogy hogy helyezkedik:))) jó lenne:)))én is néha azt érzem, hogy már nem rug akkorákat, inkább csak helyezkedik, meg kicsi ütést v. rúgást érzek csak. Hát ami a legérdekesebb amikor a hasam egyik fele szinte eltűnik és mintha teljes erővel a másik oldalra tolná magát, néha elég fájdalmas amikor így deformálja a pocakomat. de imádom ha ficánkol:)))))
2010. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezeket az Alien pocakformákat én is jól ismerem :) Már én is az uh-ot várom. Nekem is még 1,5 hét. Csak addig megaggódom hogy mi van ha valami baj van ott bent. Mert én is tudom hogy egyre kisebb lesz a hely, és nem tudja már annyira gyilkolni a bordáimat, csak ez a nagyon hirtelen váltás a fura.
2010. szept. 25. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én úgy gondolom hogy amíg mocorog csak nincs nagy baja, de azért én is izgulok, szerintem ennyi aggodalom belefér. Jó babavárást:)))
2010. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Neked is boldog babavárást!
2010. szept. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!