Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedveskéim, ajánlanátok...

Kedveskéim, ajánlanátok valamit hátfájásra kismamáknak?

Figyelt kérdés

29 hetes kismami vagyok, és nagyon fáj a hátam(a hátam közepe), medencecsontom és a farcsontom. Már néha úgy érzem végem, és nem tudok megtenni egy lépést se tovább... házipraktikák és kenőcsök is érdekelnének, amik nem károsak a Babára nézve.

A nőgyógyászom szerint normális(persze szerintem is), de akkor is ilyen nagy mértékű fájdalomra adhatott volna egy receptet valami gélre :(

Már minden rossz... űlés, állás, sétálás, sőt, még már a fekvés is, iszonyúan fáj a hátam ha oldalt fekszek, háton meg persze nem szabad...


2010. szept. 25. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a nagymamám cosmodisc-je. Pedig őszintén megmondom neked, egyetlen másodpercig sem hittem benne, hogy bármilyen hatása lehet, de elmúlt a hátfájás, és csak szülés előtt tért vissza:)
2010. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Off: Miért ne szabadna háton feküdni?
2010. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert gátolja a rendes oxigénellátását a Babának. A legjobb bal oldalt feküdni, de persze a jobb oldal is inkább ajánlott mint a hátonfekvés. Azt kb a 16 héttől nem ajánlják, van, aki nem is tud háton feküdni...


A cosmodisc-et én is szivesen kipróbálnám, pláne így, hogy azt mondod hatésos is :) csak sajnos nincs honnan szerezzek... De mindenképp kéne egy, mert amúgy i nagyon hátfájós vagyok...


Köszönöm a választ :)

2010. szept. 25. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy fekhetsz háton, ha a baba nem kap elég oxigént, akkor kirúgja a bordádat (tapasztalat:D)
2010. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet akkor azért fáj a bordám is :)) (éjjel sokszor akaratomon kívül is hátra fekszek, de szerencsére anyukám mindig felébreszt :) ) De az már több mint egy hónapja hogy fáj... Kikészülnek a csontjaim :(
2010. szept. 25. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos írt fel egy lydocainos krémet, amit a patikában kevernek ki. Én azt használtam a terhességem elején ülőideg-becsípődésre. És nagyon jó volt!
2010. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak teleshop-os boltok, ahol be tudod szerezni a Cosmodiscet. Ezen a linken kikeresheted a hozzád legközelebb lévőt: [link]
2010. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megkérdezem hétfőn a gyógyszertárban ezt a lydocain krémet, és szerintem egy cosmodiscet is be fogok szerezni, amúgy is mindig ba van a hátammal.

Köszönöm a segítséget!

2010. szept. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!