Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy valakitől simán vállalnátok gyereket, mástól meg nem?

Figyelt kérdés
Volt egy 1,5 éves kapcsolatom, lehetett volna egy kisbabánk, de sajnos önhibánkon kívül nem tarthattuk meg. Már nem vagyunk együtt, de érzem/tudom, ha megtarthattuk volna, akkor örülnék neki most is, hogy attól az embertől van egy gyerekem. De egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy én bárki másnak szüljek:( Még mindig szeretem az exemet, és szeretni is fogom, de ez nem maradhat örökké így:( Hogyan tudok más valakire is "áthangolódni"?
2008. dec. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Amíg a múlthoz ragaszkodsz, addig nem fogsz egy férfira sem úgy nézni, pláne nem fogsz gondolni a gyermeknemzésre. Hogy tudnál áthangolódni? Ismerkedj sokat, flörtölj sokat és talán hamarabb rádtalál a szerelem, mint gondolnád. Boldog karácsonyt és szerelmes újévet!
2008. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy jártam és szakítás után (nem rögtön!) összejöttem egy kedves-rendes-dolgos-igazi férj alapanyag hapsival és próbáltam is elképzelni vele az életemet.

És nem ment mégse. Mindenki azt mondta mekkora hülye vagyok, hogy elhagyok egy ilyen arany embert.

Újra összejöttünk az exel, majd eltelt 5 év, terhes lettem ismét, az első hónapban, mikor megpróbálkoztunk vele, egyből:)

Született egy gyönyörű kisfiunk és minden oké szerencsére.

Szóval ilyen is van:)

Én hiszek az elrendelésben:)

2008. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem igazán a babáról szól ez a kérdés, szerintem. Inkább a szerelem topikba tettem volna. :) Természetesen, amíg őt szereted, addig másra gondolni sem tudsz. Az idő a gyógyír. Egy napon úgy fogsz reggel ébredni, hogy "Jé, elmúlt!", gyerünk ismerkedni! :) Ne légy türelmetlen magaddal szemben, és hidd el, el fog múlni az az érzés, hogy szerinted te már soha senkit nem fogsz úgy szeretni, stb.

Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akik összetartoznak, azokat összehozza a sors, én hiszek ebben, igen, hasonló érzéseim vannak valakivel kapcsolatban, nem működök mással, pedig próbáltam. Nem érdemes, én hiszem, hogy összetartozunk, és ami történt, ami akadály gördült elénk, az el fog múlni, és akkor úgy járhatunk, mint itt a második válaszoló. :-)

Az idő gyógyír, csak nem mindegy, hogyan. Csak az mondja, hogy jön másik, aki nem az igazi hozzá tartozó társától kellett, hogy különváljon, és nem tudja, milyen az, amikor úgy érzed, nem tudsz mást boldoggá tenni, hiába egy "arany ember". Ne aggódj, csak kezeld nyugodtan a helyzetet. Tudod, a legtöbb nő szeretne anya lenni, de nem ismerek olyat, akinek mindegy lenne, hogy kitől hajlandó vállalni. :-)

2008. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!