Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés. De most...

Lehet buta kérdés. De most komolyan, milyen mélyre lehet feldugni a kúpot?

Figyelt kérdés

Nem tudom...betadine kúpot kell használnom, de egy csomó kifolyik, már nemsokkal azután miután beteszem.Egy része biztos normális, csak nem akarnám, hogy kijöjjön úgy, hogy "nem végzi el a dolgát".

Bocsi hogy ilyeneket írok, de a mutató ujjam kb félig szokott bemenni, utána nem dugom tovább, mert nem merem...a 36.hétben vagyok, és nem tudom hol kezdődik a méhszájam, nem akarom addig feldugni....

Vagy tegyem nyugodtan nem lesz semmi baj??


2010. szept. 26. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is használnom kellett,igaz kicsit korábbi stádiumban. Ha az orvos nem mondta,hogy bármi gond lenne a méhszájaddal,akkor ne félj ilyesmitől. Amúgy most zárójelben megjegyezném,hogy gondolom szeretkezni is szoktál a pároddal,mégsincs semmi bajod :) Az a trükk,hogy este zuhanyozás után és közvetlenül lefekvés előtt használd,lehetőleg olyankor,mikor jó pár óráig már függőleges testhelyzetben maradsz. Ha mászkáltam vagy ültem utána én is így jártam,de fekve minden rendben volt.
2010. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bátran mehet beljebb. Valamint ha beraktad, utána feküdj le, akkor nem tud kifolyni (mivel ugye vízszintesen van).
2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én addig dugom ezeket, amíg a mutatóujjam felfér. Rögtön utána megyek és lefekszem aludni. Így csak reggel folyik ki a maradék.
2010. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké, köszi, akkor bátrabb leszek:)a doki legutóbb mikor megvizsgált(kb egy hete) azt mondta zárt a méhszájam.

csak nem tudom mekkora a hüvelyem...mármint hogy milyen hosszú, mikor érnék el a méhszájig...de akkor mehet még gondolom:)

2010. szept. 26. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is folyt ki. Én a 14-16. héten használtam. Volt, hogy éjszaka felébredtem arra, hogy folyik. Elég kellemetlen 2 hét volt. De megtette a hatását, mert elmúlt a problémám. Szóval szerintem nem gond, ha folyik ki belőle.
2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. szept. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!