Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négy pozitív terhességi...

Négy pozitív terhességi tesztem van, de megjött. Mi történhetett? Hívjam az orvosomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Négy pozitív tesztem van, de tegnap megjött. Együtt voltunk a párommal és rá pár órára már véreztem, ami még mindig tart. Nem nagyon, csak éppenhogy. Csináltam egy tesztet és az is pozitív. Ilyenkor mi a teendő? Hívjam fel az orvosomat? Még nem voltam nála a tesztek óta, 16-ára van időpontom, mivel az nála a legközelebbi.... Hat hetes lehetek most. Így hogy nincsen hozzá időpont fogad az SZTK ezzel? Fogalmam nincsen hogyan működik, csak vérvételen jártam ott eddig.
2022. okt. 3. 08:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem menstruáció lesz szerintem, hanem vagy hematómád van és azt piszkáltátok meg, vagy vetélés indult, esetleg a párod felsértett belülről. Ügyeletre mennék vele, mert főleg az 1.-2. esetben nem árt, ha rádnéz egy orvos. Bemész, megmondod, hogy kb 6 hetes kismamaként vérzel, innen már normális esetben nem küldenek el.
2022. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet, én is bementem 5-6 hetesen vérzéssel. Azonnal fogadtak, azt mondták, hogy ez sürgősségi esetnek számít. UH-n megnézte az orvos, azt mondta, hogy úgy tűnik, rendben van a baba, és nem derült ki, mitől volt a vérzés. Nem is lett semmi baj, egészségesen született.
2022. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld, ne haragudjatok, hogy ilyen összeszedetlenül írtam le csak egész éjjel nem aludtam konkrétan semmit. Nagyon remélem, hogy nem vetélés...
2022. okt. 3. 09:31
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ezt nem tudjuk így megmondani mi lehet.

De én is ugyan igy jártam, azonnal ügyeletre mentem.

2022. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a doki azt mondta, hogy rendes, vörös, friss vér, akkor menjek azonnal a sürgősségire/ügyeletre, ahova tudok, ha pedig ilyen barnás, akkor nem kell azonnal rohanni, de azért másnap menjek orvoshoz. Lehet, hogy pl. hormonpótlás szükséges.
2022. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem vörös, élénk, inkább barnásabb,de ma munka után mindenképpen bemegyek, lehet ezzel csak a sűrgösségin tudnak mit kezdeni.
2022. okt. 3. 10:10
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp menj ügyeletre, én is voltam 7 hetesen (is). Bár várni kellett, de kérdés nélkül megvizsgálnak vérzés esetén.
2022. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Munka után? :O Most ne sértődj meg, de lehet, hogy addigra már késő. Ha ez nem hematóma, hanem mondjuk progeszteron hiány, addigra már lehet hogy feleslegesen mész. :/
2022. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szex miatt van, nekem is volt ilyen párszor, ez nem jelent gondot. Azonban mindenképp menj be az ügyeletre vagy a szakrendelésre, nem tudom nálatok hogy van, hol fogadnak még ma. Lehet, hogy írnak fel progeszteront, biztos ami tuti alapon.
2022. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
8as, ne sértődj meg, de mit rémisztgeted feleslegesen szegényt? Nem ezen a pár órán fog múlni akkor sem ha a progeszteron miatt van.
2022. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!