Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismama vagyok, és ma...

27hetes kismama vagyok, és ma vettem észre, hogy mind a két bokám be van dagadva, maszírozásra fáj is! Ez mitől lehet, és mit lehet tenni, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valószínű vizesedsz,ez nem a legjobb,menj orvoshoz.

Vérnyomásod nem magas?

2010. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Jajj, jajj mekkora kuriozum hogy egy terhesnek bedagad a laba!!! AZERT DAGAD BE MERT TERHES VAGY!
2010. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Légyszi menjél el vele az orvoshoz. Ez vizesedés, ami akár veseproblémára is utalhat. Légyszi,légyszi menjél orvoshoz.
2010. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
odema, vizesedsz, pockold fel a labad amikor csak teheted, igyal sok szensavmentes vizet es sokszor menj pipilni, hogy ne rakodjon le sok mereganyag
2010. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

22:28-as nekem egyik terhességemnél sem dagadt be a lábam.

A barátnőmet meg emiatt befektették,nehogy terhességi mérgezése legyen.

2010. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem magas a vérnyomásom, inkább alacsony, átlagban 90/60 a terhességem eleje óta!
2010. szept. 26. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell terh.mérg. tartani.De mutasd meg dokinak és addig is polcold fel.
2010. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt írták egyik nap, hogy estére natúr túró sok-sok petrezselyemmel csodákat tesz állítólag vizesedés ellen.

Mindenképp említsd meg az orvosodnak, védőnődnek.

2010. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is vizesedtem a végefelé és nekem azt javasolta egy nénike hogy tegyek rá beáztatott káposztalevelet...Bevállt.!

én sem hitten , de jót tett.rakd rá a leveleket és tekerd be fáslival, az is legyen nedves. polcold fel a lábad.

a dokidnak majd mondjad vagy a védőnőnek. minden jót.


2 kisfiú anyuja

2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia!Mindenképpen mutasd meg orvosnak,nehogy baj legyen belőle!Ez nem játék.A vizesedésből még baj lehet,főleg,hogy még csak 27 hetes vagy,és ennyire vizesedsz.Még ha minden jól megy hátravan 13 hét.Addig ez csak romlani fog.Mindenképpen menj orvoshoz,nehogy mérgezést kapjon a baba.És hiába pisilsz sokat,abból látszik,hogy mégsem működik rendeltetés szerűen a veséd,hogy ennek ellenére vizesedsz.Ezt nem szabad fél vállról venni.tudnék sajnos erről mesélni. :(
2010. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!