Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi plusznál mennyi ment...

Mennyi plusznál mennyi ment le szülés után, akik normál testalkat mellett 6-8 kilót híztak a terhesség alatt? Hány kilósak voltak szülés után pár nappal/héttel (amikor beállt).

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen a kérdésre válaszolok, mert vékony testalkatú vagyok. Kb 8 kilogramm plusz volt rajtam a szülés előtt. 3 nappal a szülés után az eredeti súlyomnál voltam.
2022. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
64 kilóval estem teherbe, 72-vel szültem,kb.egy hétre rá 64 voltam megint. Most 2 év után sikerült lemennem 55 kilóra,mert a 64et is sokalltam. Nekem a szoptatás sajnos nem vitte le.:)
2022. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel 64 kg voltam én is, amikor teherbe estem, 72-vel mentem szülni, 62-vel jöttem haza a kórházból. 2-3 héttel később már 59 voltam, és nekem a szoptatás bizony nagyon durván vitte le a kilókat, 4-5 hónapra rá 52 kg voltam és nagyon kemény küzdelmek árán sikerült ezen a szinten tartanom. Amikor a szopikat lecsökkentettük napi 2-re (reggel+este), akkor állt be stabilan 54-re. Ekkor estem teherbe megint. Most még csak 33 hetes vagyok a kicsivel, egyelőre 59 kg, szóval valószínűleg most sem fogok olyan rettentő sokat hízni a végéig, de kíváncsi vagyok, a szoptatás most is ennyire le fog-e szívni, mert ha igen, az nagyon nagy baj, az 52-51 kg környékén már iszonyatosan le voltam gyengülve, egy kisebb hányós-hasmenős betegség, amit elkaptam a gyerektől is teljesen taccsra vágott, szóval nem volt ez már egészséges szint egyáltalán. Bár tény, jól néztem ki, de hát ez nem minden :D
2022. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
68 kg voltam, mikor terhes lettem, 76-tal mentem szülni. Itthon 70 körül voltam, mikor hazajöttünk, aztán másfél hét múlva már visszanyertem a régi súlyomat. A szoptatás alatt elég sokat fogytam, még egy 5 kg lement, mire a gyerek 1 éves lett, már csak 63 kg voltam. Aztán 2 kg visszajött, mióta abbahagytam a szoptatást, és így most jól érzem magam a bőrömben.
2022. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

70kg-val lettem terhes. 76kg-val mentem szülni. Hazajövetel napján 68kg voltam. Azt 1 év alatt lementem 64-5re. Ujra belevágtunk, elhagytam a fogamzásgátlót, abbahagytam a szoptatást, 1 hónap alatt visszaugrottam 70re.

70voltam a masodik terhesség elején, 74el szültem. 65kgval jöttem haza. 10hónapig szoptattam, felmentem 75re úgy, hogy kb koplaltam.

2 hónapja nem szoptatok, lementem 70re.


Szóval kilóra ott vagyok mint 4 éve mikor először terhes lettem. De külsőre tök átrendeződtem. Kezeim-lábaim vékonyabbak, cserébe a hasam és a csípőm brutál. Amin egyenlőre a diéta és a mozgás sem segít.

2022. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65kg-val lettem terhes, felment 76-ig, aztán 70kg-val jöttem haza. Szoptatás sajnos nem tartott sokáig, ám legalább az alatt is híztam 🙄, 71,5-ig kúszott fel. 3,5 hós a fiam, 70,6 voltam két napja. Már nem szoptatok, így kalóriát számolok és edzek.
2022. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!