Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap után jelentkezik a...

Hány nap után jelentkezik a hányinger egy terhes nőnél?

Figyelt kérdés
Még azt is szeretném tudni ha mondjuk 1-2 hetes csak a magzat azt nem-e lehet máshogy elvetetni mint a megszokott eljárással.
2010. szept. 27. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:

valahol olvastam terhesség-megszakító bogyóról, de itthon azt hiszem nincs engedélyezve, és az is eléggé veszélyes :S

Egyébként ember-függő h mikor jelentkezik.

2010. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én mikor elvesztettem a szüzeségemet, és persze hogy nem védekeztem, akkor pár nap mulva anyám elvitt egy fizetős nőgyógyászhoz, és az felírt nekem valami bogyókat, amit 1 hónapig kellett szedni, hogy az elmarja a magzatot így utólag ha van, azt mondták. De nem volt ez olyan durva mint pl az esemény utáni tabletta.


Később vettem be olyat is de az csak 72 órán belül hat, és azután 3 hónapig össze-vissza menstruáltam.


Viszont ez az első tablettás dolog, ez nem csinált semmit, mármint nekem nem tűnt fel, hogy történt valami változás tőle. Valszeg én nem is voltam terhes, de ha az lettem volna, akkor ez megszűntette volna a bébit.

2010. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. szept. 27. 00:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mert 17 éves lány vagyok és utoljára körülbelül egy hete nem védekeztünk a párommal és most rámjött a hányinger. :S Esemény utáni már ugye kilőve mert eltelt a 72 óra és ha mégis terhes lennék nem szeretnék abortuszt inkább azt a másik tablettát amit említettetek a válaszban.
2010. szept. 27. 00:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 hétre rá hányingered volt az tuti nem attól,hogy terhes vagy vagy sem..Talán az idegességtől..1 hét után semmi tünet nincs..

Sőt én azok közé a szerencsések közé tartoztam akiknek nem volt hányingerük,szinte semmilyen tünetük..(kivéve 3 hónapos kortól az állandó vizelési inger)

Most lehetne neked azt mondani,hogy 17 évesen lehetett volna annyi eszed,hogy védekezz,de felesleges utólag leharapni a fejed!Ha nem akarsz gyereket,és abortuszt akkor minél előbb menj el orvoshoz,és ott tudnak neked tanácsot adni(esetleg egy magzathajtó tablettát is..)De ne halogasd,mert ha túl leszel a 3 hónapon akkor már az abortusz sem jöhet szóba..

2010. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most van hányós-fosós járvány, úgyhogy ez nem a terhesség még, de ha szexuális életet élsz, akkor remélem(!) van nőgyógyászod is. Ha nem jön meg a menzeszed, mindenképpen menj el hozzá, ne gondolkodj orvos nélküli dolgokon/tablettákon, módszereken.
2010. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 8 héten kezdődött, azt hittem már megúszom. amúgy 6 hét az átlag, amit írtál olyan korán nem valószínű, hogy jelentkezik ez a tünet
2010. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztél, miért nem szeretél be esemény utánit...

Egyébként meg olyan 5-6 hetesen kezdődhet a hányinger, de akkor már a teszt is kimutatja. Miért nem csinálsz egyet? A válaszodból kiderül, hogy 4 hetes terhes lennél, ha az lennél. A tesztből kiderülne.

Egyébként itthon nem lehet ilyen gyógyszert beszerezni, de külföldön is orvosi felügyelet mellett lehet csak beszedni.

2010. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!