Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség előtt volt...

Akinek terhesség előtt volt veseköve okozott valami problémát a terhesség vagy szülés alatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt előtt pár hónappal volt egy jó kis vesegörcsöm, követ kipisiltem.

Aztán a terhességem 30. hetében tömény vért pisiltem. Irány a kórház. A baba miatt alig láttak valamit, alig tudtak megultrahangozni.

Bent voltam másfél hetet. Hazajöttem, majd egy hét múlva reggel "megszültem" egy követ. Este megint szúrt, és megint két órát szenvedtem egy kővel. Majd másnap délben mégegy.

Maga a pokol volt az a két nap. Még a védőnőm is csak lesett, hogy hogy tudtam ekkora köveket kipotyogtatni.

Szörnyű volt, de más problémám nem adódott a dologból.

2010. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, a nővéremnek volt veseköve négy-öt darab, rajta ülő kövei voltak, egyszerűen nem tudta kipisilni őket, ment volna zúzásra mikor kiderült, hogy terhes, így nem ment, a hatodik hónapban járt amikor iszonyúan begörcsölt , szenvedett, kórház, infúzió, katéter, már a baba is nyomta a szerveit stb, iszonyúan szenvedett, rengeteg folyadékot kellett innia..állandóan lázas volt, baba koraszülött lett, de egészséges. Nekem is vesekövem volt, mondta a doki, hogy igyak sok folyadékot hátha kipsilem, nem jött össze, akkor elmentem a gyógyszertárba és ott ajánlották a fekete retek cseppet, két hétig használtam..váááá bűn rossz íze van és büdös, még mindig görcsölt a vesém és mentem ismét uh-ra, ahol is a doki közölte, hogy eltünt az összes vesekövem:) érdekesnek tartottam mivel nem láttam, hogy távoztak volna a vizelettel, utána olvastam és azt írták, hogy a feketeretek homokká zúzza a legdurvább követ is és kipisiled úgy, hogy észre sem veszed,..a görcsök napok alatt megszűntek és azóta is tiszta vagyok, úgy, hogy most már ezerrel dolgozunk a babán, de nem mernék a nővérem példáját látva belevágni vesekővel. Babás vagy, vagy most szeretnél az lenni?
2010. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen 10+2 hetes vagyok és nekem tavaly nyáron 7 nap alatt jött ki hét a bal vesémben akkor még láttak 14 a jobban 8

2010. szept. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!