Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesek! Nektek is "rodeózi...

15 hetesek! Nektek is "rodeózik" már?

Figyelt kérdés
Nekem 3-4 napja mocorog... kézzel nem érzem, csak belül.
2010. szept. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
épp most írtam ki egy kérdést. ma reggel éreztem először, amikor a főnököm diktált, akkor kétszer, azóta még kétszer. azt hiszem már ő volt :)
2010. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lemaradt: 15+3 vagyok
2010. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én még csak 12hetes terhes vagyok de már én is érzek valami motoszkálást.
2010. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 hetesen majd'megpusztultam az idegességtől, hogy mi lehet vele... ugyanis viszonylag kis pocak, múló rosszullétek és a már elmúlt 3 hetes uh óta igencsak jó lett volna ha jelét adná a drágám

15 hét 4 naposan elkezdtem érezni (2. gyermekem). 2-3 napig hihetetlen mit levágott. Majd két napig semmi. Megint pánik. Most meg ezért. Most már kíméletesebb, de finoman helyezkedik, sokszor eszméletlen de kinyomja magát fekvő helyzetemben olyannyira, hogy a púpocskáját odébb kell simítanom. Ennivaló drágaság!

Mindegy, csak érezzem ha napjában, de legalább egyszer!

2010. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) nekem első baba. De anya 14 hetesen érzett engem is, a húgom is... és én biztos vagyok benne, hogy a manóm volt. :) Olyan jó érzés. Általában amikor lefekszem, akkor rodeózik, vagy amikor összegörnyedve ülök , mert azt hiszem, hogy azt nem szereti :D.
2010. szept. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!