Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uh 20 hetesen? Nincs...

18 hetes uh 20 hetesen? Nincs későn?

Figyelt kérdés

Úgy kaptam időpontot, hogy pont az nap fogom tölteni a 20. hetet. Nincs az túl későn?

Ki se fogom addig bírni... :( Már alig vártam, hogy max a jövőhét elején mehetek megnézni a kis drágámat, és majd csak majdnem 3 hét múlva fogom látni... :(

Olyan jó lenne már azt látni, hogy rendben van minden nála. 17+3 heteske


2010. szept. 27. 14:14
 1/5 poci-maci ***** válasza:

szia nekem 21 hetesen volt a 18hetesw uhm

annyi hogy az értékek magasabbak lesznek!

2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a 18 hetesen miket néznek. de én a 12 hetesre nem tudtam időben menni, csak 13. hét végén és eléggé húzták a szájukat. (mert a nyaki redő nő a babával) nem tudom, hogy itt van-e olyan tényező, ami torzítja az eredményeket.
2010. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

hát nálunk 20 hetes ultrahang van.

ekkor nézik át a fö szerveket higy minden megvan-e stb...


ha nagyon megakarod nézni menj el 4D-re ilynekor a legjobb mert még egybe bele fér a képpbe és tök jókat mozog. késöbb túl nagylesz max az arca lesz érdekes, de ezekben a hetekben még tök nagy mozgásokat csinál, ami vicces.

2010. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 18-20 hetes ultrahang van. Nem kötelező a 18. héten menni,hanem azokon a heteken valamikor jó, ha megcsináltatja az ember.
2010. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy a 19. hétre kérjek időpontot. Akkor, a 16. héten ez baromi távolinak tűnt. És még most is, pedig szerdán megyek. :)
2010. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!