Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, és...

7 hetes terhes vagyok, és nagyon rossz a szájízem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete rettentően rosszul vagyok, dolgozni sem járok már egy hete. A legrosszabb, hogy amikor nem is vagyok kimondottan rosszul, akkor is nagyon rossz, savanykás a szájízem. Mitől van ez és mit tudok tenni ellene?
2010. szept. 27. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
kortyolgass teát, szopogass cukrot. sok mást nem tudsz tenni, idővel majd elmúlik
2010. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony rossz. És még sokáig az lesz. Én van, hogy 2x is fogat mostam eleinte fél napon belül. Akkor meg az zavart, hogy nincs meg a kellő természetes ph a számban a fogkrém és a steril érzet miatt. Szóval áttértem az először "semleges" ízű rágóra, majd már a mentolos is jól esett, mindig tisztának éreztem a számat és nem volt erőteljes íz, mindig fél rágót vettem be, addig rágtam, amíg nem volt fárasztó vagy "gyomorforgató" a sok nyelt nyáltól. Az biztos, hogy enyhítette az egésznapos émelygésemet.
2010. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok, és ezzel a problémával küzdök az 5. hét óta...egyszer sem hánytam, de iszonyú hányingerem van, és ami érdekes, hogy ez nem a gyomromból jön, hanem a rossz szájíz miatt van a hányinger. Nagyon várom a végét.
2010. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, és már 1 hónapja nem hányok, de állandóan iszonyú rossz íz van a számban. Sztem ez így lesz végig.
2010. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!