Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok és...

34 hetes terhes vagyok és cisztája van a babámnak. Ugye felszívódik?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, ez fel szokott szívódni. De már csak 6 hetem van hátra!!! Akinek volt ilyen, nyugtasson meg...ugye fel fog szívódni?! Idegességemben azt meg sem kérdeztem, hol van neki... A doki amúgy halál nyugalommal mondta, azt mondta, 3 vagy 4 hét múlva menjek vissza, megnézzük... Semmi mást nem mondott. Eddig semmi gondunk nem volt, most meg ez :( Kissé most ideges vagyok!
2010. szept. 27. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem nem volt ilyen gondom,de szerintem idegeskedés helyett hívd fel az orvost,hogy hol van a ciszta és még mindent amit tudni akarsz,de szerintem ha nyugodt volt,akkor nem lehet nagy a baj.Sok sikert és könnyű szülést.
2010. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Anno az én picimnek is volt,de nyugi,nálunk is felszívódott.

Ma pedig már lassan a 4. évünket töltjük be:)

Ne idegeskedj,csak menj vissza kontrollra,a doki azért van,h figyeljen rá:)

Te pedig azért,h élvezd a terhességedet,és az anyukalétet:)

Rövid és nyugodt szülést,boldog babázást kívánok :)

2010. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A doki úgy kezelte, mint valami semmiséget...Az uh.-s papírra rá sem írta!!! És általában olyan esetekről hallottam, olvastam, akiknél hamarabb tűnt fel a ciszta-20.hét körül-és akkor még "van ideje" felszívódni! DE nekem már nincs annyi időm a szülésig!
2010. szept. 27. 15:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném: nálatok hányadik héten volt, és mikorra szívódott fel?
2010. szept. 27. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt az interneten valahol olvastam, hogy a ciszta igen, felszívódik.
2010. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnak is van, sajnos a fejecskéjében, én is tiszta ideg vagyok miatta. De az én dokim is megnyugtatott, hogy szinte minden babánál felszívódik már magzati korban, néhány esetben szülés után is megmarad, de a baba két hónapos korára náluk is eltűnik. Valaholmeg sem mondják az anyukáknak, ha ilyet látnak, mert felesleges idegeskedni. Én a 23. hétben járok, minden ultrahang előtt rettegek, már 3 hete ott van a kis fejében, de egy-két milliméterrel kisebb lett. A Te babádnál is így lesz, hidd el!!! Én két napig bőgtem, de annyi orvos, védőnő és szakember mondta, hogy veszélytelen és el fog tűnni, hogy most már nem aggódok miatta. Nyugodj meg Te is, pár hét múlva egy egészséges kis csöppséget tarthatsz majd a karjaidban!!!
2010. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a biztatást!

Kedves utolsó: Remélem veletek is minden rendben lesz, és nálatok is felszívódik! Jó babavárást kívánok, és persze jó egészséget mindkettőtöknek:)))

2010. szept. 28. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
A keresztfiam ikertesójának fejében is volt ciszta. Pár hét alatt felszívódott. Azóta sincs semmi problémájuk.
2010. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!