Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb a pocakom 16 hetesen,...

Kisebb a pocakom 16 hetesen, mint 12-14 hét körül?

Figyelt kérdés

Kis híján 190 cm magas vagyok. Széles a csípőm. Elképzelhető, hogy most már a medencébe kiemelkedett a megnövekedett méhem, így nagyobb lett a helye?

Háton fekve el is tűnik.


2010. szept. 27. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy fekve "eltűnik", normális (nálam is így volt, pedig 162 vagyok :O)

Miből gondolod, hogy kisebb lett?

2010. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tükörből állva látom.
2010. szept. 27. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy a 20. hét után illeszkedik be a medencébe.

Cm-el mérd a köldöködnél

2010. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 12 hétben nagyon puffadtam, attól volt nagy hasam. Aztán u.így a 16. hét táján kisebb volt. :) Aztán elkezdett nőni... :) És még hol van a vége... :) 23 hkm
2010. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

19:54!

Most hogy állsz? :-)

2010. szept. 27. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis. Az elso 12-14 hetben az egeszt testben csokkentett uzemmodban dolgoznak az izmok, ezert van nagy merteku puffadas, de meg a hasizmok is ernyedtebbek. Az a poci meg egyebkent sem a baba es a meh merete miatt van.

A masodik trimeszter elejen ez a problema altalaban megszunik, akkor ismet talalkozhatsz lapos, vagy kisebb hassal, mint amekkora korabban volt.

Viszont egy biztos: idovel noni fog es az mar tuti, hogy a baba miatt lesz.


Lehet, hogy nem lesz egyebkent tul nagy pocakod, en is magas vagyok, igaz, nem ennyire, mint te (180hoz kozelitek), de mindket gyerekkel viszonylag kis pocakom volt, a babak hosszuak lettek es teljesen jo sulyuak, de a pocakom nem volt nagy.

2010. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugodtam. :-)
2010. szept. 27. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, de egyik nap nagyobbnak látszik, másik nap meg talán még le is tagadhatnám. (167 vagyok és vékony)
2010. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19:54-es vagyok. Most szép formás, és teljesen egyértelmű mindenkinek, hogy babát várok. LEgalábbis akivel mostanában találkoztam, mind azt mondta, milyen helyes pocim lett. :)
2010. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!