Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran vesztnek...

Milyen gyakran vesztnek tőletek kenetmintát a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy akinél találtak valami bacit, annak megismétlik a vizsgálatot a kezelés után?


Illetve általában milyen gyakori a kenetvizsgálat?


2010. szept. 27. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tőlem egyszer se vettek. lehet, hogy kellett volna, mert végül hüvelyi fertőzés miatt repedt meg a 36. hétben a burok.
2010. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Mindig találnak sajnos valamit. Ált. e.colit és nemtudom, hogy miért nem kezelik ki rendesen vagy mi lenne a helyes eljárás. Mégcsak 16 hetes kismama vagyok, de szerintem ki kellene kezelni, hogy ne legyen baj.
2010. szept. 27. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Tőlem nem vettek még. 24 hetes kismama
2010. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tőlem egyszer vettek a 36. héten. Nyíregyházán így szokták...
2010. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel egyidős terhesek vagyunk (34 hetesek) 2 hete amikor kifojt belőle kb 2 dl víz szerű valami szex után,azt hitte,hogy magzatvíz volt,ezért rohant a kórházba...

Ott mindenhogy megvizsgálták,vettek tőle kenetet és kiderült később,hogy e.coli fertőzése van.Arra kapott antibiotikumot,amit 5 napig kellett szednie,majd visszament kontrollra,amikor közölték vele,hogy a gyógyszer annyira kipucolta,hogy gombás fertőzése lett...

Képzelheted???azóta canestennel kenegeti magát,de az e.coli eltűnt...:)

2010. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Amúgy tőlem sem vettek egyszer sem a 34 hét alatt...Szerintem csak akkor vesznek,ha van valami fertőzésre utaló jel...(folyás,viszketés...stb)
2010. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tőlem sem vettek még!21 hetes kismama vagyok!
2010. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs panasza a kismamának, akkor nem vesznek tőle mintát, csak ha ő maga mondja, hogy folyást vagy váladékozást észlel.
2010. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én három hónapja szültem és egyszer sem vettek tőlem kenetet!
2010. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elvileg a 26. héten van egy kenetvétel, de nem mindenhol. Egy fajta bacit néznek meg rajta, mert a szülésnél áll nem jó ha a hüvelyben van. (streptococcus)

30+1 km

2010. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!