Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes ultrahang 31+4 hetesen?

32 hetes ultrahang 31+4 hetesen?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta október első hetére jelentkezzek be 32 hetes uhra.én okt.8.-án leszek pont annyi, de viszont a védőnőhöz okt.6-ára van időpontom, aki azt mondta előző alkalommal, hogy amikor megyek most 6.án, már az uh eredménnyel menjek. Elmenjek korábban az ultrahagra, vagyis 31+4 hetesen?Vagy hívjam majd fel a védőnőmet, hogy mi legyen?Vagy ez a pár nap az uh-n nem számít?
2010. szept. 27. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
a védőnőtől kérjél másik időpontot, meg fogja érteni.
2010. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
az én dokim pl. azt mondta, hogy a 28-30 hét között csináltassam meg a genetikai uh-t, az, hogy melyik héten az mindegy.
2010. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz most ultrahangra. Ez a vizsgálat a ugyan a hivatalos terhesgondozási protokollban 32. hetinek szerepel, de az orvosok zöme nem ragaszkodik ahhoz, hogy pontosan a 32. héten történjen elvégzésre. Ennek a vizsgálatnak az a célja, hogy a baba terhesség korának megfelelően fejlődik-e. Így igazából nincs semmi különös jelentősége annak, ha pár nappal korábban történik a vizsgálat. (de annak sem ha később)
2010. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
de mondjuk nem egyszerűbb a védőnőnél kérni másik időpontot? Az sokkal rugalmasabb megoldás elvégre csak sulyt mér meg vérnyomást. Az Uh fonotsabb... Szerintem.
2010. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne gond ebbol a par napbol, mehetnel korabban is, de ennek ellenere en tuti, hogy a vedonotol kernek inkabb egy hettel kesobbi idopontot.

Mindig a vizsgalatokat, a dokit helyeztem eloterbe, utana jott a vedono. Biztos, hogy nem az uh-t tologatnam csak amiatt, hogy a vedono azon a heten lasson.

2010. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 31+3 naposan mentem a 32 hetes UH-ra,bár ott azt mondta a dokim,hogy 34-35 hetes vagyok az UH szerint.

De nem lesz ebből probléma,nyugodtan menj el egy ici-picit hamarabb..:)

2010. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor már nem genetikai uh, csak sima ellenőrző uh, így teljesen mindegy, mikor mész. Mehetsz a 30. és a 33. héten is, nincs semmi jelentősége.
2010. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!