Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugodt baba a pocakban,...

Nyugodt baba a pocakban, nyugodt a kinti életben is?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért. Első baba, lassan félidőnél járok.

Még nem érzem a mozgását, csak ultrahangon illetve mozin úgy kell neki könyörögni, praktikákat bevetni, hogy forduljon meg.


Arra lennék kiváncsi, hogy akinek nyugodt, picit lusti babája volt az anyaméhben, megszületvén mennyire volt aktív/nyugodt a pici?


Lehet, sőt több mint valószinű, hogy nincsen összefüggés, azonban a személyes tapasztalat miatt kérdezem.



2022. okt. 26. 06:51
A kérdező szavazást indított:
Nyugodt baba volt
Nem volt nyugodt
Nincs összefüggés
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bejött. Az első kint is bent is pörög, a második az ellentéte
2022. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejött, a második már odabent is ezerrel bulizott, mondtam is a családnak, hogy na, ez a gyerek nagyon más lesz, mint a nővére, és azóta is ilyen a személyiségük. A nagy békés lusta kamasz lett, a kisebbik meg egy kis makacs céltudatos pukkancs :)
2022. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bejött. Nyugodt volt a pocakban, nyugodt természetű baba/gyerek lett (bár kicsinek nagyon sírós volt, de az a hasfájás miatt volt).
2022. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva.Full mocorgós,lábat kinyomós,ficánkolós gyerekeim idekint teljesen nyugodt babák,gyerekek.Semmi összefüggés nincs szerintem.
2022. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ellentétei voltak..
2022. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt baba, nyugodt 4 hónap, nem volt hasfajas semmi. Majdnem aludt 4 hónapos korától 2,5 éves koráig, + eleven, túlmozgásos, akaratos, félelmet nem ismerő vakmerő kíváncsi tudorka.
2022. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.

Fiam az uh-kon mindig aludt. A hasamban is nyugis babának tűnt. Megszületett, hát nem unatkoztam mellette. Az átlagnál aktívabb a mai napig (3eves).


Lányom meg időszakos volt 😅 voltak hetek mikor meg se mozdult, máskor meg sírtam annyira fájt ahogy mocorgott.

Uh-kon is vegyes volt. A 2 véglet. Vagy azért nem tudták mérni mert aludt, vagy mert 1000el pörgött.

Most 1 éves. Katasztrófa mennyit mozog. 1 percre nem tud megülni. Születése óta ilyen. Mindig járt keze lába, maszott 1000el.

2022. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Úgy látszik vegyesek a tapasztalatok. Majd kiderül, ha meg születik. 💚
2022. okt. 26. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Mozgékony volt bent is, és kint is az, de nyugodt. Úgy tudom, hogy a temperamentumuk az egy veleszületett dolog, amit nyilván lehet jól és rosszul ia kezelni. Magyarul kellő "odafigyeléssel" például tudsz ideggombócot csinálni egy alapvetően nyugis babából.
2022. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretett aludni pocakban is, ezért kevesebb mozgott. A végefelé mikor már nem fért nagyon, akkor mozgott többet. De sokat aludt. Kint ugyan ilyen volt, 2 éves múlt, még mindig nagyon szeret aludni. :)
2022. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!