Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegi csīkok kialakulás...

A terhessegi csīkok kialakulása ellen tényleg nem lehet semmit tenni?

Figyelt kérdés
Már a varandosagom végén járok,napi 2x kenem a pocakom speciális krémmel,ennek ellenére mégis megszakadt a bőr. Nem vagyok kövér,és nem is szedtem fel sokat. Én csak azt nem értem,hogy az hogyan van,hogy az összes ismert nő hasa tökéletes szülés után,sem csík,se haskötő. Mi meg földi halandók...
2022. nov. 7. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen sajnos. Nekem is rengeteg csíkom lett és jó kis kötényhasam, pedig nem híztam sokat, kentem is, volt munkatátsam meg a 45kgvasággyal alkatára giganagy hasban hordta az ikreit, erre senki meg nem mondaná, hogy valaha is várandós volt...

Nekünk ezt dobta a gép :S

2022. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pl nem lettek csíkjaim, semmivel nem kentem, pedig genetikailag hajlamos vagyok rá, mert máshol van a testemen. Nekem azt mondták, amiatt nem lett, hogy sajnos korábban jött a baba egy hónappal, és az utolsó hónapban alakul ki sokaknál a stria.
2022. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizony. Ez sajnos ilyen.


Az ismert nőkre meg ne adj: fotózás/fellépés előtt agyon sminkelik minden egyes porcikájukat, és fényképeknél se felejtsd el, hogy a fotoshop a barátod... őket se kerüli el, ha hajlamosak rá, ne aggódj, csak épp megvannak az eszközeik arra, hogy az egyszerű halandó úgy érezze, ők jobbak nálunk ;)

Akad köztük néhány őszinte, aki meri vállalni, de aki a külsejéből él, az általában nem engedheti meg magának az őszinteséget a nyilvánosság felé.

2022. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De az hogy lehet,hogy a hiressegeknel senkinek nincs,tökéletes a hasuk szülés után már pár hettel?
2022. nov. 7. 08:54
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
A hírességeknek általában jó genetikájuk van
2022. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Én pl első terhességem alatt vagy 50ezret költöttem erre.

Kollagént ittam, 4 féle krémmel (márkás krémekkel) kentem.


Amikor sétáltam be a szülőszobára, 1db csíkom sem volt.

Szülésnél viszont brutál szétrepedtem.

Ujjnyi vastag lila csíkjaim lettek.



A celebeknek is van. Csak ők ismerik a retusálást...

2022. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A híressegeknek is van, többségüknek retusálva van a problémás rész a képeiken.


Nekem 34 hét után lettek csíkjaim, de főleg az utolsó 2 hétben amikor már csak feszengett a babo. Előtte semmi sem volt. Napi 3x kentem.

2022. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, így igazi anyatigris lehetsz :)

Jó, tudom ez nem vígasztal, en legalábbis ezzel vígasztalom magam, hogy ha repedek, akkor tigris leszek és kész.


Anyukám 2 gyereket szült, a nagymamám 3 gyereket, nekik semmi csíkjuk.

Én kamaszként kicsit meghíztam és szétrepedt a combom. Valószínűleg a terhesség is ezzel fog járni. Egyelőre megúsztam, de 3 hónap még hátra van :)

2022. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!