Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete csináltam terhességi...

1 hete csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. Most csináltam 3at és mind 3 pozitív lett. Bővebben lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hete csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett. 3 napja csináltam 3at is ami pozitív lett. A barátom beállított 2 terhességi teszttel mert nem akarja elhinni és azok negatívak lettek. Az orvosnál nem mutat semmit. De a mai napon csináltam még 4 pozitív tesztet. Szerintetek?
2022. nov. 10. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg képet tudsz küldeni ?

Hát ha több teszt is pozitív lett ,nem nagyon van kérdés ☺️

2022. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet.

Ennyi késéssel erősebb kell hogy legyen a teszt csík mint a kontroll, ha csak dereng valami akkor az nem terhesség

2022. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt nekm is 2pozitív teszt.

rá egy hétre megjött.

kémiai terhesség volt a doki szerint és azt mutatta a teszt

2022. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam azóta dokinál. Azt mondta valószínűleg méhen kívüli terhesség.
2022. nov. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!