Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és szinte...

22 hetes vagyok és szinte fázom mindig a melegvizes fürdésnél és már szinte forro vizben fürdök árthat a picinek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg (forró) víz nem tesz jót!!
2010. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mérjed hőmérővel, 37 foknál ne legyen melegebb.
2010. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, elvetélhetsz. felelőtlenség.
2010. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert vérbőséget okoz, megemeli a pulzusodat.
2010. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig is forró vízban fürödtem, még most is. Szerintem ennek nincs jelentősége. Gondolj arra, hogy amikor még nem tudad, hogy babát vársz, akkor is forró vízban fürödtél. Egyébként az én pocaklakóm nagyon élvezi amikor fürdöm :)

34 km

2010. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ehhez csak gratulálni tudok! én is imádtam a forró fürdőt, de azért kell az embernek annyi önuralma lennie, hogy vissza tudja magát fogni ezekben az időkben.
2010. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doki külön kihangsúlyozta, hogy forró vízbe ne fürödjek, és ne zuhanyozzak, mert lepény levállást okozhat :(. Fázós vagyok én is, apja beállított a fürdőbe egy elektromos fűtőtestet, fürdés előtt befűtünk, majd kikapcs. és kb 5-10 perc alatt lezuhizok és ennyi idő alatt nem fázok, pedig hidd el imááádom a forró fürdőt, de már 3-4 hónapja "gyors zuhanyozok" és így is fogok tenni még jó ideig. 32 hkm
2010. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem csak annyit mondott a doki erre, hogy ne fürödjek, hanem zuhanyozzak, ha már forró víz kell. így is tettem, semmi baj nem lett.
2010. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jó meleg vízben fürdöm,nagyon jól tud esni.Arra figyelek,hogy ne olyan forró legyen a víz,hogy pecsenyepiros legyek,mert régen azt szerettem.
2010. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!