Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi, ahogy a baba...

Más is érzi, ahogy a baba lába szinte "beleakad" a bordátokba, amikor leültök? Sokszor érzem a kis lábát ülésnél.35 hetes vagyok a másodikkal, de az elsővel nem éreztem ilyesmit. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen normális. Én majd megőrülök amikor a bordáim alá berúg és sajnos elég sokszor csinálja. Nagyon kellemetlen de hát nincs mit tenni. 39 hetes kismama
2010. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Normális, szép hosszú babád lesz az én fiam is a bordáimat rugdosta és 58 cm-mel született.

2010. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig azt sem tudtam hol vannak a bordáim, mert nem lehetett kitapintani a pocakomtól, de a babának hamarabb sikerült megtalálnia! :)

Jól lerúgta mindig, kicsit kellemetlen érzés, mert tényleg olyan mintha összenyomnánk őt, de szerintem a babaák tök jól érzik magukat odabent, és jókat szórakoznak a bordáinkkal.:)

39 hetes kismama

2010. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, a doki is mondta, hogy nagy. Az első babám "csak" 50 cm volt, most meg hamarosan megyek megint uh-ra újabb súlybecslésre (a 32. hetesen 2036 gramm volt), mert ha túl nagy, akkor műtenek:(((
2010. szept. 29. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mintha én tettem volna fel! Hát ma nem tudom mi van a kicsikémmel, nagyon nagyokat és erősseket ficánkol, hullámzi odabent! Jobban a bordám jobb felét rugdossa, de van mikor a balt is! De jó érzés hogy mocorog, legalább tudom hogy minden okés! Boldog babavárást! 34 heteske
2010. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanigy vagyok! Kb 2 hete érzem úgy, hogy a lengőbordáimat átrendezi a kislányom. Már szinte enni sem hagy, mert ha egy kicsit előre hajolok akkor rögtön kinyújtja a lábát és rugdossa a bordáim.

36h km

2010. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!